Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Výtok a první menstruace

Ahoj, ještě jsem neměla menstruaci, ale už mám asi půl roku výtok. Nevíte, za jak dlouho bych asi mohla dostat mens.? Předem dík za odpověď Katka;)


odpověď

Problémy s močí

Ahoj, mám takový problém, je mi 14 let, menstruaci mám nepravidelnou, to je normální na začátku. Výtok má cca 3 roky a někdy ho mám, někdy ne, to jsem vše mamce říkala a ta mi řekla, že je to normální. Je průhledný, někdy bílý a je jak nudle z nosu (konzistence) výtok nijak nesmrdí. Ale co mi přijde divné, že mi smrdí i kalhotky močí a někdy jsou mokré ne moc. Co to je? Je to něco vážného.


odpověď

Šnek africký

Mám doma šneky africké a chtěl bych vědět, co jim dát k jídlu, můžou granule pro kočky, děkuji, odpovězte. David


odpověď

Cvičení

Ahoj, je mi 12 let a mám mírnou nadváhu. Ve svém těle se necítím moc dobře. Ráda bych se zeptala, jestli neznáte nějakou volně dostupnou stránku na cvičení právě pro mojí věkovou kategorii, kde se nemusím registrovat (klidně na youtube) Také mám docela malý pokoj a jinde v bytě není možnost cvičit tak něco co není prostorově náročné. Chci zhubnout jen pár kilo, aby se mi trochu zlepšila postava. Jinak vážím 46 kilo a jsem vysoká 147 centimetrů. Doma mám třeba i gymnastický míč. Předem Vám děkuji za odpověď.


odpověď

1 2 3 4 5     7     poslední