Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Odnese si nás čert?

Hra na pravduJistě už víš, kámo náš,že večer chodí Mikuláš.Však přiznej se nám, hochu,nezlobil jsi trochu?Víš, že se to nedělá,chceš čerta nebo anděla?Spoléháme na Tebe,že půjdeš cestou do nebea ne, že Tě čert, jak to chodí, do svého pekla vyprovodí!!!Dál připomenout chceme jen,že se blíží Štědrý den.To znamená, že po roce,se k nám vrátí vánoce.Prožívej je vesele...Beroun a tví přátelé.


odpověď

Zveřejňování příspěvků

Milí soutěžící,Veverušák se omlouvá za dočasné pozastavení zveřejňování příspěvků. Z časových důvodů nejsem schopen stíhat svou rodinu, zaměstnání, přípravu vlastního bydlení a zveřejňování všech příspěvků. Je to jen dočasný stav a budu rád, když se mnou budeš i nadále soutěžit. Vyhodnocení bude dále probíhat a jména výherců budou dále zveřejňována.Děkuji za pochopení


odpověď

Soutěže

Dobrý den, zajímalo by mě, jak souvisí poslední vítězný obrázek /soutěž - téma štěstí/ se štěstím? U těch ostatních tam jsem symboly štěstí našla, ale u toho vítězného nikoli. Pokud bych zapojila svou fantazii, tak mi zmíněný obrázek připomíná hořící les z ptačí perspektivy a to moc šťastné není. Nevím, jakým stylem vítězná díla vybíráte, ale byly tam i mnohem lepší příspěvky!!!! Děkuji za odpověď. Gotzmannová P.S. Klidně to zveřejněte, já si za svým názorem stojím.


odpověď

první     2 3 4 5 6     10     poslední