Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Doučování

Zdravím, mám takový problém. Jsem v deváté třídě ZŠ. Budu dělat přijímačky na SŠ. Myslíte, že je doučování ostuda?? Máme se zítra rozhodnout, tak nevím .....


odpověď

Výtok a první menstruace

Ahoj, ještě jsem neměla menstruaci, ale už mám asi půl roku výtok. Nevíte, za jak dlouho bych asi mohla dostat mens.? Předem dík za odpověď Katka;)


odpověď

Problémy s močí

Ahoj, mám takový problém, je mi 14 let, menstruaci mám nepravidelnou, to je normální na začátku. Výtok má cca 3 roky a někdy ho mám, někdy ne, to jsem vše mamce říkala a ta mi řekla, že je to normální. Je průhledný, někdy bílý a je jak nudle z nosu (konzistence) výtok nijak nesmrdí. Ale co mi přijde divné, že mi smrdí i kalhotky močí a někdy jsou mokré ne moc. Co to je? Je to něco vážného.


odpověď

Šnek africký

Mám doma šneky africké a chtěl bych vědět, co jim dát k jídlu, můžou granule pro kočky, děkuji, odpovězte. David


odpověď

1 2 3 4 5     8     poslední