Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Psaní povídek

Ahoj, na jedné sociální síti píšu povídky. Účet jsem první tajila před svými kamarádkami, protože jsem se bála, že se mi vysmějí. Do psaní vkládám kus své duše a baví mě to. Jenže potom se o tom účtu dozvěděla má jiná kamarádka, poprosila jsem ji, aby o tom účtu holkám ze školy neříkala, jenže ona jim jednu povídku dala přečíst, ale účet jim neprozradila. Holky ze školy se té povídce do teď smějí. Co mám dělat? Mám ten účet dál tajit? Nebo ne? Bojím se jejich reakce a nechci, aby mou tvorbu nějak ovlivnily.


odpověď

Soutěže

Ahoj, je v vašich soutěžích nějaký minimální počet soutěžících nebo ne? Jsou nějak věkově omezené?


odpověď

Kytara

AhojJe mi 14 a chtěla bych začít hrát na kytaru, myslíš, že se to dá ještě naučit dobře? Už mám i vyhlídnutou kytaru pro začátek, ale nevím no. Na kytaru už chci hrát nějakou tu dobu, to vím jistě, ale nevím, jestli je ještě pořádně šance se to naučit. Bydlím v Praze tak snad tady, když tak něco seženu :)Aneta


odpověď

Hubnutí tancem

Ahoj mam dotaz, potřebuji zhubnout, mám ráda tančení, ale v okolí je všude plno, neznáš nějaké tančení doma? Nebo nějaké opravdu účinné zhubnutí na stehna zadek?


odpověď

první     3 4 5 6 7     10     poslední