Články

Nezlomení – výstava plná hudby

Nezlomení – výstava plná hudby

Spojíte – li několik uměleckých směrů v jedné akci, dosáhnete neobyčejného zážitku pro přítomné obecenstvo. Je už tradicí, že při vernisážích výstav v Galerii umění v Karlových Varech, vystupuje některý z hudebníků, na jejich zahájení.


detail

Velmi umělecký kroužek šperkovnictví

Velmi umělecký kroužek šperkovnictví

Každý kroužek, který pracuje při naší družině či klubu, svoji činnost nějak hodnotí. Stejně tak hodnotí svoji práci i kroužek šperkovnictví, který pracuje již 3 roky. Když někdo slyší název kroužku “šperkovnictví“, pozastaví se a přemýšlí, co to vlastně ve skutečnosti obnáší. Mohlo by se říci, že jde o jeden z nejtěžších kroužků u nás, ale naši členové kroužku to vidí docela jinak. Vždyť záleží na tom, kdo kroužek vede a jak dokáže našim malým šperkařům poradit a pomoc. Ve své podstatě můžeme i říci, že se jedná o kroužek korálkohraní.


detail

Píšu, píšeš, píšeme

Píšu, píšeš, píšeme

Když jsem se naučila číst a psát začala jsem také vymýšlet básničky a pohádky. Také jsem hodně četla čemuž vděčím za svoji slovní zásobu. Záliba v psaní mě nikdy neopustila, byť psaní nebylo v minulosti to hlavní, čemu bych se věnovala. Avšak přišla změna a já se rozhodla začít se psaní plně věnovat.


detail

Týden míčových her začal

Týden míčových her začal

Ještě několik dnů a máme školní rok za sebou. Ovšem děti školní družiny budou pracovat do posledního dne. Tento týden probíhá u nás tradiční družinová akce, kterou je „týden míčových her“.


detail

Fosa madagaskarská

Fosa madagaskarská

ZOO Tábor má nového vzácného obyvatele. V rámci evropského záchovného programu získala samce fosy madagaskarské.


detail

1 2 3 4 5     135     267     poslední