Články

K prázdninám patří tábor

K prázdninám patří tábor

O tom své vědí táborníci PS Beroun – Závodí, kteří již několik desítek let jezdili na tábor do Nebřezin na řeku Střelu, v okrese Plzeň – sever. Měsíc července zde patřil a stále patří dětem z Berouna a jeho okolí, kteří následují vždy své starší kamarády, mnohdy i rodiče, kteří s námi též do těchto krásných míst jezdili. Tábor zde se stal tradicí a navazuje na starší ročníky. Děti si zde našly nové kamarády, nové přátele, se kterými zažily nejedno dobrodružství a mají na co vzpomínat. A vlastně to vydrželo dodnes a doufejme, že v tradici se bude i nadále pokračovat.


detail

Tábor v Nebřezinech se rozjel

Tábor v Nebřezinech se rozjel

Připadáme si, jako bychom právě přijeli na tábor, na který jistě po čase budeme vzpomínat. Asi tak, jak vzpomínají naši starší kamarádi, sourozenci ale i rodiče. Co by to bylo za tábor, kdyby se nepsala kronika. Vždyť ta nám po letech jistě připomene to, co se zde odehrávalo. A tak kronika nesmí chybět na žádném našem táboře. A nyní něco málo z naší kroniky, tak jak to vidíme my, děti


detail

A je to tady…

A je to tady…

Ano, vytoužené prázdniny, dne volna, dovolené s rodiči, tábory s kamarády a po roce setkání s táborovými pracovníky. Místo – Nebřeziny u Plas, okr. Plzeň – sever, řeka Střela. Na toto místo se po celý rok těšila většina z nás. A my si to opravdu užijeme! Celotáborová hra nese název „Příběh prstenu“.


detail

A je tu konec – dojeli jsme do cíle

A je tu konec – dojeli jsme do cíle

Ano, ano – konec školního roku 2021–22 již za několik málo hodin. Děti z družiny stále mají napilno. Nenudí se a užívají si poslední dny společného kolektivního života. Všichni jsou v neustálém pohybu.


detail

Před prázdninami ještě i četba

Před prázdninami ještě i četba

Právě dnes probíhalo hodnocení v jednotlivých odděleních naší školní družiny. Nejinak tomu bylo i u Veverušáků. Vzhledem ke starším dětem, hodnocení bylo docela náročné. Činnost jednotlivců i skupin v našem oddělení se boduje, po měsících se body oznamují a měsíční body pak patří k vyhlášení v rámci celého roku.


detail

1 2 3 4 5     200     397     poslední