Články

Talent Awards 2018-Výherci

11. ročník mezinárodní a celorepublikové soutěže pro talenty z oblasti kultury, sportu a umění zná své vítěze. Mediálním partnerem této skvělé akce pro všechny nadané soutěžící je i náš web - Veverušák. A jak to všechno dopadlo? To se dozvíte na následujících řádcích.


detail

Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami

Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami

Již potřetí vychází album s písničkami z populárního televizního pořadu TvMiniUni. Tentokrát se pod názvem Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami dostává nejenom na písničky oblíbených postav z televizní série, ale vůbec poprvé se představí i skutečné hvězdy domácí pop music. Malí i velcí posluchači se tak mohou těšit na Barboru Polákovou, Anetu Langerovou, Vojtěcha Dyka, Kláru Vytiskovou, Lenku Dusilovou, Xindla X nebo Márdiho ze skupiny Vypsaná Fixa. Aktuální třetí pokračování navazuje na úspěch předchozích alb Písniček TvMiniUni: Flegyho výběr (2014) a Bóďův maglajz (2015).


detail

ZOO Tábor připravila novou nabídku programů pro školy a dětské skupiny

Sluníčko a příjemné počasí budou stále více lákat ven a jedním z ideálních míst pro procházku na čerstvém vzduchu je určitě návštěva zoologické zahrady. A nemusí jít jen o procházku s rodinou nebo blízkými ve volném čase. Zoologická zahrada v Táboře připravila novou, vylepšenou nabídku vzdělávacích programů pro školy a dětské skupiny.


detail

Rozloučení s bruslařskou školou

Rozloučení s bruslařskou školou

Školní rok 2017 – 18 sice ještě nekončí, ale děti z naší družiny se dnes definitivně rozloučily s kurzy bruslení, které od října roku 2017 do 23. 3. 2018 pro nás zajišťovala Bruslařská škola „Zdravé děti“, která pracuje pod vedením pana Václava Roztočila.


detail

1 2 3 4 5     130     257     poslední