Knižní tipy

Pohádkový týden

Pohádkový týden

Vydejte se do pohádkového světa, ve kterém dobro vítězí nad zlem, kde zloba a zášť nemají své místo a kde chytrost je víc než nadutost a zlomyslnost. Přesvědčí vás o tom třeba dráček Bucínek, který bude muset vyzrát nad hrozivým drakem, či švec Verpánek, kterého si na zámek zavolá marnivá kněžna.


detail

Čarodějky z Podivína - Dvojčata a kopec průšvihů

Čarodějky z Podivína - Dvojčata a kopec průšvihů

Žijí tam sice nadpřirozené bytosti, ale lidé o nich nevědí, a všichni doufají, že to tak i zůstane. Jenže pak začnou nepředvídatelná čarodějnická dvojčata Bela a Dona navštěvovat školu pro paranormály a na pořádný malér je zaděláno.


detail

Škola talentů – Cilka tančí

Škola talentů – Cilka tančí

Být přijata na uměleckou školu je pro Cilku splněným snem – bude navštěvovat hodiny tance a docházet na lekce dramatické výchovy, a to s žáky stejně nadanými jako ona sama!


detail

Lovkyně čarodějců – Moře věčnosti

Lovkyně čarodějců – Moře věčnosti

Třináct čarodějců se chystá zničit svět. Jen jedna dívka je může porazit. Poté, co dvanáctiletá Rosie Oaksová zvítězila nad mocnou a zlou čarodějnicí, otevřel se jí zcela nový svět – svět plný čarodějců, kteří ho skrytě ovládají. Tyto temné bytosti využívají svou nadvládu nad lidmi a vnášejí do jejich životů prázdnotu, když jim berou to, co je pro ně nejcennější. Je jen na Rosie, poslední z řady lovců čarodějců, aby je porazila.


detail

1 2 3 4 5     165     327     poslední