Knižní tipy

Nový domek pro myšku

Nový domek pro myšku

Jak může myška dostat velké jablko do svého malinkého obydlí? Nezbude jí nic jiného, než si najít jiné, o něco větší bydlení. Všechny domečky, které cestou potká, ale už mají svého nájemníka. Jak její putování za novým domkem dopadne, to se dozvíte v knížce.


detail

Dárek pro milovníky psů

Dárek pro milovníky psů

Hned dvojici výjimečných knih, které nesmí chybět v knihovně žádného pořádného chovatele psů, nabízí eshop táborské zoologické zahrady. Jsou jim tituly „Chov psů – příručka pro zodpovědného chovatele“ a „Jak prodloužit život vašeho psa“. Autorem obou je ředitel zoo Evžen Korec, který je vystudovaný genetik, dlouholetý chovatel psů plemene cane corso a také předseda Cane Corso klubu ČR. Shrnul v ní nejen své zkušenosti získané praxí, ale hlavně nejnovější poznatky v oblasti genetiky psů. Knihy tak jsou vhodným vánočním dárkem nejen pro lidi, kteří už psa chovají, ale i pro ty, kteří o jeho pořízení uvažují.


detail

3 minuty pro štěstí

3 minuty pro štěstí

„Každý den přináší plno štěstí, stačí se dobře dívat.“Tato kniha nám pomáhá podívat se na den, který jsme prožili, pozitivní optikou. Každý den nám totiž přináší okamžiky, za které můžeme být vděční. Každý den se nám něco povede a něco nás potěší, třeba jen maličkost. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom zjistili, že je život plný pěkných chvil.


detail

Velký rodinný kalendář 2021

Velký rodinný kalendář 2021

„Velký rodinný kalendář 2021“ s podtitulem Život na louce vám pomůže organizovat rodinné aktivity a zároveň vám přinese plno zábavy.


detail

Jak rostu

Jak rostu

Co může být v lidském životě víc než narození miminka? Pro rodiče je dítě životním posláním a s láskou mu věnují svou péči, čas a energii.


detail

1 2 3 4 5     155     307     poslední