Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Jsem jiná než ostatní

Ahoj je mi 14 let, a jsem jiná než ostatní. Většina holek, které znám už mají kluky anebo se alespoň líbaly. Já se bojím toho, že až si najdu kluka, tak mu bude vadit, že jsem se nelíbala, a že to bude trapný. Plus se hodně holek líčí, a když řeknu, že se nelíčím, protože mi to přijde zbytečný, tak my vždycky říkají, že ne, ale opravdu mi přijde blbost se líčit ve 14 letech. Jaký názor máš ty?


odpověď

Anorexie

Ahoj mám problém, chci začít s anorexií. Ano vím, že bych to neměla dělat, ale potřebu nutně zhubnout, a stejně je život k ničemu. Prosím nepište věci typu nebuď hloupá atd... chci osobně zhubnout pár kilo a na nich se udržet, tím pádem se nic neděje. Ale dost mě štvou lidi, kteří mluví o lidech s anorexii hnusně. A zas na jednu stranu jsem příšerně tlustá, měřím 167cm a vážím 67kg, což je hodně a mám nadváhu a to ve 14 letech :(


odpověď

Má mě rád?

Mám kluka jménem Igor. Je mu 9 stejně jako mě. Jenže ho balí dvě holky ze třídy. Igor má rád minecraft a já také. Jenomže ty dvě ho balí, ale neznají minecraft a jedna ho zná, ale nehraje a aby si mi dokázal odpovědět, řeknu ti vlastnosti!1. GABRIELA:-je bohatá-je krásná-dělá ze sebe profíka-je panovačná-když ji někdo nevyhoví tak jedná zle a nečestně-není spravedlivá-lže-i když nic o hře neví mluví že ji zná2.VERONIKA-je krásná-lže-je dětinská-furt poskakuje -je to opice. Všechny kopíruje. (vlastnosti, obl. věci, plyšáci...)-když vidí ve svačině sušenku chce ji-má brýle. (mám i já)-je lakomáAno. Více dobrých vlastností neznám. Je to vše pravda.Já:-mám ráda hudbu (opravdu moc!!)-neumím matematiku-ráda hraji videohry-nerada se učím-ve škole nejsem oblíbená-mám ráda LPS a MLP-dny prosedím u PC-mám brýle-když je to nutné. Tak lžu. (v dobrém)-chci být vždy originální-jsem přehnaně upřímná-nedá se říci, že jsem bohatá-někdy dokáži být hubatá-snadno se rozčílím, ale i dojmu-když jsem naštvaná, řvuA OTÁZKA:Myslíš si, že mě má rád a, že mi ho nesbalí?


odpověď

Kritika soutěží

Dobrý den, ráda sleduji Vaše soutěže a přijde mi až směšné, jak je u výkresů napsán věk například 8 let a obrázek je zcela jistě nakreslen dospělým. No, nic. Co mě ale zarazilo je to, že v soutěži o knihu Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích, kde se mě nakreslit Mlhupír, vyhrál obrázek, který nakreslil Mlžany a spousta ostatních soutěžících kreslila také Mlžany. Zadání přece znělo: nakreslil nebo napsat něco o Mlhupírech, nebo ne? Vím, že obrázky vybírá redakce, ale tohle se Vám moc nepovedlo!


odpověď

první     2     6 7 8 9 10     12     poslední