Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Šnek africký

Mám doma šneky africké a chtěl bych vědět, co jim dát k jídlu, můžou granule pro kočky, děkuji, odpovězte. David


odpověď

Cvičení

Ahoj, je mi 12 let a mám mírnou nadváhu. Ve svém těle se necítím moc dobře. Ráda bych se zeptala, jestli neznáte nějakou volně dostupnou stránku na cvičení právě pro mojí věkovou kategorii, kde se nemusím registrovat (klidně na youtube) Také mám docela malý pokoj a jinde v bytě není možnost cvičit tak něco co není prostorově náročné. Chci zhubnout jen pár kilo, aby se mi trochu zlepšila postava. Jinak vážím 46 kilo a jsem vysoká 147 centimetrů. Doma mám třeba i gymnastický míč. Předem Vám děkuji za odpověď.


odpověď

Nepravidelná menstruace

Dobrý den, nevím, jestli stále fungujete, ale chtěla bych se zeptat. Menstruuji už 7 měsíců 1 menstruaci jsem dostala okolo 28. Ale 2. 16tého,tam mi to přetrvávalo až do teď ale momentálně jsem menstruaci ještě nedostala. Výtok mám už asi 3 dny, myslíte, že to bude jen opožděná menstruace nebo něco horšího.


odpověď

1 2 3 4 5     9     poslední