Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Studijní pobyt

Ahoj, jsem na střední škole a ráda bych jela na půlroku nebo na rok studovat do zahraničí, ale je to velmi drahé. Existují i stipendia? Jak je možné je získat? Co potřebuju?


odpověď

Modeling

Ahoj, mým snem je stát se modelkou, ale bojím se, že k tomu nemám vlohy (taky protože mám pihy) Mám vůbec nějakou šanci? Co k tomu potřebuji? Díky za odpověď.


odpověď

Psaní povídek

Ahoj, na jedné sociální síti píšu povídky. Účet jsem první tajila před svými kamarádkami, protože jsem se bála, že se mi vysmějí. Do psaní vkládám kus své duše a baví mě to. Jenže potom se o tom účtu dozvěděla má jiná kamarádka, poprosila jsem ji, aby o tom účtu holkám ze školy neříkala, jenže ona jim jednu povídku dala přečíst, ale účet jim neprozradila. Holky ze školy se té povídce do teď smějí. Co mám dělat? Mám ten účet dál tajit? Nebo ne? Bojím se jejich reakce a nechci, aby mou tvorbu nějak ovlivnily.


odpověď

1 2 3 4 5     8     poslední