Soutěže

Téma týdne – duchové a příšery

Soutěž běží od včera a končí 9. 3. 2024

Co ty a strašidla či duchové? Nakreslíš nám nějakého bubáka, kterého stvoří Tvá fantazie? Je jedno, jestli jeho podoba bude hrůzostrašná, nebo to bude kamarádské strašidýlko. Těšíme se na všechny varianty, které může stvořit jen bujná fantazie.


detail

Téma týdne – maska

Soutěž již skončila (2. 3. 2024)

Tématem tohoto týdne je maska. Vyrábíš si na karneval vlastní? Je to jen jednoduchá maska kolem očí, nebo složitější celoobličejová? Vybarvuješ jí, nebo je polepená nejrůznějšími dekoracemi?


detail

Téma týdne – staré věci

Soutěž již skončila (24. 2. 2024)

Nakresli nám vzpomínku na nejstarší hračku, přístroj, věc, jakou si jen vybavíš. Pro některé to může být letitá panenka po babičce, poctivé plechové autíčko, audio kazeta, pro některé starý gramofon a pro ty nejmladší i cédéčko.


detail

Téma týdne – origami

Soutěž již skončila (17. 2. 2024)

Skládáš z papíru zvířátka, rostliny a nebo předměty? Zvládáš jen jednoduché, nebo si troufneš i na složitější origami? Pochlub se nějakým svým výtvorem.


detail

Téma týdne – ovoce

Soutěž již skončila (10. 2. 2024)

Jaké je tvá nejoblíbenější ovoce? Dáš přednost místnímu ovoci, nebo raději nějakou tu exotiku? Nakresli své oblíbené ovoce, klidně celý strom/keř, nebo si můžeš vymyslet nějakou vlastní neexistující variantu.


detail

1 2 3 4 5     59     115     poslední