Soutěže

Téma týdne – počasí

Soutěž běží od včera a končí 28. 11. 2020

Jaké máš nejraději počasí? Co děláš když prší? Když svítí sluníčko? Věříš předpovědím počasí? Máš doma meteostanici? Chtěl(a) bys umět předpovídat počasí?


detail

Soutěž o krásnou knihu Zvířecí agenti – Noví kamarádi

Soutěž o krásnou knihu Zvířecí agenti – Noví kamarádi

Soutěž běží od 2. 11. 2020 a končí 28. 11. 2020

Chceš získat krásnou knihu „Zvířecí agenti – Noví kamarádi“? Kniha vypráví příběh Kati-e, která nadevše miluje zvířátka a stejně tak i elektroniku a programování. S němými tvářemi to vážně umí. Vždycky ráda pomáhala sousedům a známým s domácími mazlíčky, ale prosby o pomoc se začaly rychle hromadit. Proto se rozhodla, že si vyrobí létajícího pomocníka Ti-bota. A tak se zrodili Zvířecí agenti! Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat létajícího pomocníka Ti-bota. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Soutěž o krásnou knihu Kouzelná třída o Vánocích

Soutěž o krásnou knihu Kouzelná třída o Vánocích

Soutěž běží od 2. 11. 2020 a končí 28. 11. 2020

Chceš získat krásnou knihu „Kouzelná třída o Vánocích“? Nechte si vyprávět, jak tráví adventní čas žáci kouzelné třídy, a načerpejte tu pravou vánoční atmosféru při zdobení stromečku nebo pečení cukroví. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat nazdobený stromeček. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – roční období

Soutěž již skončila (21. 11. 2020)

Jaké roční období máš nejraději a proč? Co nejraději děláš na jaře, v létě, na podzim, v zimě? Chtěl(a) bys bydlet někde, kde je pořád zima nebo pořád léto, proč? Vymyslel(a) by sis vlastní roční období? Jaké by to bylo? Namaluj své nejoblíbenější roční období.


detail

Téma týdne – knihy

Soutěž již skončila (14. 11. 2020)

Čtení podporuje fantazii, tak zkus namalovat nějakou knižní ilustraci, tvou oblíbenou knižní postavu a nebo vymyslet nějaký příběh.


detail

1 2 3 4 5     46     89     poslední