Soutěže

Téma týdne – nejlepší vynálezy

Soutěž běží od 11. 4. 2021 a končí 17. 4. 2021

Jaký je podle Tebe nejlepší vynález? A bez čeho by se lidé naopak obešli? Jaký je podle Tebe nejlepší vynálezce? A co si myslíš o životě vynálezců, chtěl(a) bys jím být? Co bys ve Tvém okolí zlepšil(a)? Čemu bys dal(a) nové funkce a jaké by to byly?


detail

Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Soutěž běží od 28. 3. 2021 a končí 17. 4. 2021

Chceš získat krásnou knihu „Najdi mě! Dobrodružství pod zemí“? Krtek nachystal pro kamaráda vlka Bernarda spoustu zábavných aktivit. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat vlka Bernarda a kamaráda krtka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – Velikonoce

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) Velikonoce? Kde a s kým je trávíš nejčastěji? Máš nějakou veselou příhodu? Chodíš na koledu? Jaká je Tvá koleda? Dostáváš jen vejce nebo i nějaké sladkosti? A co holky, kdo k Tobě chodí na pomlázku? A čím pomlázku oplácíš? Poléváš kluky? Děláš si vlastní pomlázku?


detail

Téma týdne – zahrada

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Na zahrádce se dá pěstovat ovoce, zelenina, ale také může být plná krásných květin. Za nimi létají nejen včelky, ale třeba i ptáci. Na zahrádce s námi můžou bydlet i další živočichové jako jsou ježci, myšky anebo pokud máte jezírko, tak například i rybičky a žabky. Také rádi pozorujete život na zahradě?


detail

Soutěž o bezva knihu Hádej, čím budu

Soutěž o bezva knihu Hádej, čím budu

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Hádej, čím budu“? V této knize se dozvíš spoustu zajímavých informací o jednotlivých povoláních. Zjistíš třeba, co dělá meteorolog nebo hvězdář. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat povolání, které bys jednou chtěl vykonávat, opět můžeš psát i povídky nebo básničky. Zašli nám obrázek, pohádku, povídku nebo básničku a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

1 2 3 4 5     48     93     poslední