Soutěže

Téma týdne – básničky

Soutěž běží od včera a končí 13. 8. 2022

Máš rád(a) básničky? Která je Tvá nejoblíbenější? Píšeš si vlastní básničky? Pokud ano, jaké? O lásce, o všem možném? Co s nimi děláš? Někde je uveřejňuješ nebo je píšeš jen tak do šuplíku? Poděl se s námi o Tvou tvorbu.


detail

Téma týdne – krteček

Soutěž již skončila (6. 8. 2022)

Krteček patří mezi naše nejkrásnější a nemilejší pohádky, kdo by neznal jeho příběh s modrými kalhotkami s kapsou. Je určen i pro nejmenší děti, a jelikož krteček nemluví, je možné, aby ho sledovali jak české, tak i třeba německé nebo francouzské děti. Krteček má spoustu kamarádů, třeba zajíčka, sovu, ptáčky nebo ježka, v jedné sérii dokonce kamarádí i s čínskou pandou.


detail

Téma týdne – památky

Soutěž již skončila (30. 7. 2022)

Jakou památku máš nejraději? Máš nějakou oblíbenou, kam pravidelně chodíš? Nakresli nám nějakou památku, nebo nám něco o nějaké napiš.


detail

Téma týdne – pouštní oáza

Soutěž již skončila (23. 7. 2022)

Oáza je velmi důležitým místem v poušti, je to vlastně takový ostrůvek vegetace mezi nekonečnými písečnými pláněmi. Je to místo, kde buď přímo vyvěrá spodní voda, nebo jsou zde zřízeny artéské studny. Jsou to velmi důležitá místa, v nichž se v poušti odehrával život. Byly rovněž jakousi mapou pro karavany, které si podle nich plánovaly cesty a jednotlivé zastávky. Někdy se také staly takzvanou Fata Morganou unavených a vyčerpaných poutníků.


detail

Téma týdne – stolní hry

Soutěž již skončila (16. 7. 2022)

Hraješ stolní hry? Jaké máš nejraději, jaké Ti nejvíce jdou a jaké nikoliv? S kým hraješ stolní hry, s rodinou, s kamarády? Jak často hraješ stolní hry? Nebo máš nějakou vlastnoručně vyrobenou stolní hru? Můžeš i namalovat svou nejoblíbenější stolní hru.


detail

1 2 3 4 5     53     103     poslední