Soutěže

Téma týdne – nejlepší vynálezy

Soutěž běží od 28. 5. 2023 a končí dnes

Jaký je podle Tebe nejlepší vynález? A bez čeho by se lidé naopak obešli? Jaký je podle Tebe nejlepší vynálezce? A co si myslíš o životě vynálezců, chtěl(a) bys jím být? Co bys ve Tvém okolí zlepšil(a)? Čemu bys dal(a) nové funkce a jaké by to byly?


detail

Téma týdne – Afrika

Soutěž již skončila (27. 5. 2023)

Co se vám vybaví, když se řekne „Afrika“? Chtěli byste se do Afriky podívat? A co třeba pyramidy a pouště, láká vás se o nich dozvědět více? Jaká tam žijí zvířata? Afrika to není jen prastarý Egypt, ale i mnoho krásných přírodních rezervací, nebáli byste se třeba volně žijících lvů?


detail

Téma týdne – včely

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 5. 2023)vaše příspěvky a výherci

Máte rádi včely? Myslíte si, že jsou užitečné? Koukali jste se jako malí na včelku Máju? Máte rádi med? A co třeba úly, máte nějaké ve svém okolí? Víte o tom, že je dokonce několik muzeí věnovaných přímo včelám a včelařství?


detail

Téma týdne – den matek

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 5. 2023)vaše příspěvky a výherci

Jak prožíváš tento celosvětově významný den? Poděkuješ nějak své mamince? Jak? Vytvoříš nějaké originální přáníčko, nebo přineseš alespoň květinu? Poděl se s námi o tento den.


detail

Téma týdne – pálení čarodějnic

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (6. 5. 2023)vaše příspěvky a výherci

Pálíš čarodějnice? Stavíš si vlstní hranici, nebo chodíš na nějaké okolní akce? A co čarodějnice, vytváříš vlastní ze starého oblečení a slámy, z papíru, nebo pálíš koště? Namaluj nám čarodějnici, hranici či tématicky něco podobného.


detail

1 2 3 4 5     57     111     poslední