Soutěže

Téma týdne – advent

Soutěž běží od včera a končí 4. 12. 2021

Máš rád(a) advent? Co v něm děláš? Chodíš na trhy a přemýšlíš co koupit svým blízkým pod stromeček? Děláte si doma věnec a zapalujete svíčky? Adventních scenérií je mnoho, nakreslíš nám nějakou?


detail

Téma týdne – pouštní oáza

Soutěž již skončila (27. 11. 2021)

Oáza je velmi důležitým místem v poušti, je to vlastně takový ostrůvek vegetace mezi nekonečnými písečnými pláněmi. Je to místo, kde buď přímo vyvěrá spodní voda, nebo jsou zde zřízeny artéské studny. Jsou to velmi důležitá místa, v nichž se v poušti odehrával život. Byly rovněž jakousi mapou pro karavany, které si podle nich plánovaly cesty a jednotlivé zastávky. Někdy se také staly takzvanou Fata Morganou unavených a vyčerpaných poutníků.


detail

Soutěž o bezva knihu Pokojíček plný hraček

Soutěž o bezva knihu Pokojíček plný hraček

Soutěž již skončila (27. 11. 2021)

Chceš získat krásnou knihu „Pokojíček plný hraček“? Jedním z příběhů v knize je i povídání o tom, jak to vypadá, když hračky pořádají narozeninovou oslavu. A narozeninové oslavy hraček se bude naše soutěž týkat. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat narozeninovou oslavu, kterou pořádají hračky, opět můžeš psát i povídky nebo básničky. Obrázek, pohádku, povídku nebo básničku nám zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

Téma týdne – básničky

Soutěž již skončila (20. 11. 2021)

Máš rád(a) básničky? Která je Tvá nejoblíbenější? Píšeš si vlastní básničky? Pokud ano, jaké? O lásce, o všem možném? Co s nimi děláš? Někde je uveřejňuješ nebo je píšeš jen tak do šuplíku? Poděl se s námi o Tvou tvorbu.


detail

Téma týdne – co mám rád(a)?

Soutěž již skončila (13. 11. 2021)

Co máš rád(a) a co naopak nesnášíš? Třeba ve škole, v jídle, v životě, lidské vlastnosti, zvířata. Máš nějaké fobie, čeho se nejvíce bojíš? Čeho se bojí lidé ve Tvém okolí? Co by pro Tebe byl nejhorší zážitek? Pavouk na obličeji? Nebo něco mnohem horšího, třeba písemka z chemie? Můžeš i nakreslit čeho se nejvíc bojíš.


detail

1 2 3 4 5     51     99     poslední