Soutěže

Soutěž o krásnou knihu Školní štěně

Soutěž o krásnou knihu Školní štěně

Soutěž běží od 17. 10. 2020 a končí 31. 10. 2020

Chceš získat krásnou knihu „Školní štěně“? Knížka vypráví příběh Gábiny ředitelky školy a štěňátka z útulku Stafíka. Soutěžním úkolem tentokráte bude namalovat štěňátko. Zašli nám obrázek, pohádku, povídku nebo básničku zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

Téma týdne – den stromů

Soutěž běží od 18. 10. 2020 a končí 24. 10. 2020

Víš o tom, že existuje den stromů? Pokud je to pro Tebe novinka, jsem rád, že ses dozvěděl(a) něco nového. Pokud o dni stromů víš, nevadí. Najdi ve svém okolí strom, který se Ti líbí a namaluj ho. Může to být i strom, který jsi někdy potkal(a) třeba na výletě. Klidně můžeš o svém oblíbeném zelenáči sepsat pár veršů.


detail

Téma týdne – pohádková postavička

Soutěž již skončila (17. 10. 2020)

Jakou pohádkovou postavičku máš nejraději? A proč? Chtěl(a) bys žít v pohádce? Jakou postavičkou bys chtěl(a) být? Máš raději animované nebo hrané pohádkové postavičky?


detail

Téma týdne – internet

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 10. 2020)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) internet? Jak často s ním trávíš svůj volný čas? Co na něm děláš? Jaké okruhy stránek navštěvuješ? Myslíš si, že je internet pro svět důležitý? Seznámil(a) jste se někdy s někým na internetu? Jak to dopadlo? Chodíš na sociální sítě, na které? Proč si myslíš, že je pro některé lidi internet tak důležitý? Znáš základní zásady bezpečnosti na internetu, které to jsou?


detail

1 2 3 4 5     46     89     poslední