Soutěže

Téma týdne – den matek

Soutěž běží od 9. 5. 2021 a končí 15. 5. 2021

Jak prožíváš tento celosvětově významný den? Poděkuješ nějak své mamince? Jak? Vytvoříš nějaké originální přáníčko, nebo přineseš alespoň květinu? Poděl se s námi o tento den.


detail

Téma týdne – svatý Florián

Soutěž již skončila (8. 5. 2021)

Víš kdo byl svatý Florián? Ne? Tak šup a něco si o tom přečti. Budeme se těšit na obrázky i veršíky, které k tomuto patronovi vymyslíš.


detail

Téma týdne – zelenina

Soutěž již skončila (1. 5. 2021)

Zelenina je nejen zdravá, ale může být i hravá. Nakresli si svou oblíbenou zeleninu a klidně můžeš popustit uzdu fantazii. Můžeš klidně zkombinovat několik různých kousků dohromady a vytvořit tak vlastní „superzeleninu“.


detail

Téma týdne – duha

Soutěž již skončila (24. 4. 2021)

Když zasvítí slunko a padají kapky, můžeme vidět duhu. Někdy se říká, že na konci duhy můžeme najít poklad, kdo ví, třeba to tak opravdu je. Když nás někdo opustí, dostane se za duhový most a tam se jednou opět setkáme. Duha je krásná, vzácná a plná tajemství.


detail

Téma týdne – nejlepší vynálezy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Jaký je podle Tebe nejlepší vynález? A bez čeho by se lidé naopak obešli? Jaký je podle Tebe nejlepší vynálezce? A co si myslíš o životě vynálezců, chtěl(a) bys jím být? Co bys ve Tvém okolí zlepšil(a)? Čemu bys dal(a) nové funkce a jaké by to byly?


detail

1 2 3 4 5     48     93     poslední