Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Vánoční atmosféra, která je nyní už takřka všudypřítomná, zasáhla výrazněji také táborskou zoologickou zahradu. Kromě vánočního stromu, na jehož výzdobě se výměnou za volnou vstupenku podílejí i dětští návštěvníci, zpřístupnila ZOO Tábor výstavu tří desítek krásných betlémů zhotovených dvaadevadesátiletým Jaroslavem Mikolášem z Prahy. Zájemci si ji mohou prohlédnout až do konce roku v gastro stranu v horní části areálu.


detail
ZOO TáborTábor

Prohlídka vybraných prostor Národního divadla. Na děti čeká vyprávění o tom, jak bylo těžké divadlo vybudovat (a to hned dvakrát).


detail
PrahaPraha

Přednáška v zoo: Zodpovědné cestování aneb Naše stopy v divočině

Chystáte se na dovolenou do exotických končin? Pak Vás zveme následující středu do ostravské zoologické zahrady na přednášku, na níž se dozvíte, jak být zodpovědným turistou, abychom naším pobytem co nejméně uškodili tamní přírodě. Proč například nekupovat výrobky z želvoviny, proč se nefotit na ulici s opičkou či jiným divokým zvířetem nebo proč pečlivě vybírat z jídelního lístku místních restaurací.


detail
ZOO OstravaOstrava

Vánoční strom rozzáří brněnskou zoo

První prosincovou neděli rozsvítíme na tradičním místě u expozičního celku Beringie vánoční strom. Pro všechny návštěvníky máme připravenou bohatou adventní nadílku.


detail
ZOO BrnoBrno

1 2 3 4 5     90     177     poslední