Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Festival panenek v Plzni

Festival panenek je jedním z nejkrásnějších víkendů, na který se těší mnoho sběratelů, tvůrců a hlavně návštěvníků.


detail
Hotel ContinentalPlzeň

České korunovační klenoty na dosah

Společnost Putovní výstavy CZ představí v běžně nepřístupných prostorách zámku Opočno unikátní výstavu „České korunovační klenoty na dosah“ v nové podobě.


detail
OpočnoOpočno

Panenky v Libochovicích

Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A i když už jsou z dívek ženy a z malých kluků muži, téměř každého z nich určitě potěší pohled na hračky z jejich dětství. Tak přijměte pozvání spolku Sběratelé panenek a alespoň na jeden víkend v srpnu se staňte zase dětmi.


detail
LibochoviceLibochovice

PAT A MAT - hravá výstava pro celou rodinu

A JE TO! Interaktivní výstava vás zavede do světa dvou pověstně nešikovných kutilů Pata a Mata, pro které není žádná komplikace překážkou a své kutění si umí patřičně užít. Těšit se můžete třeba na animační dílnu, originální scény a loutky z oblíbeného večerníčku, hernu, fotokoutek, vzdělávací program pro školy a mnoho dalšího!


detail
Jihočeské muzeumČeské Budějovice

Panenky ve Slaném

Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A i když už jsou z dívek ženy a z malých kluků muži, téměř každého z nich určitě potěší pohled na hračky z jejich dětství. Tak přijměte pozvání spolku Sběratelé panenek a alespoň na jeden prodloužený víkend v květnu se staňte zase dětmi.


detail
MC Grand SlanýSlaný

1 2 3 4 5     108     213     poslední