Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Den pro les

V ostravské zoologické zahradě se v sobotu 20. října uskuteční Den pro les. Pro děti i dospělé bude tento den připravený program s nejrůznějšími aktivitami o lese, o jeho obyvatelích, ale také o významu a ochraně tohoto jedinečného biotopu.


detail
ZOO OstravaOstrava

Přijďte si připomenout jejich význam v sobotu 20. října do ZOO Tábor u příležitosti Mezinárodního dne stromů. Opět je připravena řada zábavných her pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci se mohou procvičit v poznávání stromů, na ty menší čeká výroba zvířátek z kaštanů a chybět nebudou ani oblíbené hry se stopami zvířat.


detail
ZOO TáborTábor

Unikátní akce, kterou pořádá Zoo Brno ve spolupráci se Střední průmyslovou školou chemickou v Brně, se uskuteční 10. a 11. října. Šestého ročníku Dne přírodních věd se zúčastní na 150 dobrovolníků z řad studentů chemické průmyslovky, kteří připraví sedm stanovišť zaměřených na přírodní vědy od fyziky přes geologii až po botaniku nebo zoologii.


detail
ZOO BrnoBrno

Zajímavosti ze světa zvířat, ale také nahlédnutí do problematiky plastů, které způsobují na naší planetě mnoho potíží. Tak bude vypadat letošní Světový den zvířat v Zoo Brno.


detail
ZOO BrnoBrno

Den zvířat v zoo

V sobotu 6. října zveme zájemce do ostravské zoologické zahrady na oslavy svátku všech živých bytostí. U příležitosti Dne zvířat se zde uskuteční speciální program pro malé i velké návštěvníky. Přijďte se dozvědět o ohrožených pěvcích jihovýchodní Asie, velkých šelmách naší přírody a dalších vzácných druzích. Svou návštěvou zároveň podpoříte záchranu těch nejohroženějších.


detail
ZOO OstravaOstrava

1 2 3 4 5     89     175     poslední