Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Studenti, oceňujeme vaše úsilí!

Speciální nabídku pro studenty připravila ZOO Tábor k Mezinárodnímu dni studentstva. V sobotu 16. i v neděli 17. listopadu poskytne 20%slevu na vstupném těm návštěvníkům z řad žáků a studentů, kteří na pokladně předloží doklad, že právě oni patří do vybrané skupiny studujících. „Postačí, když ukážou studentskou nebo žákovskou průkazku, případně mezinárodní studentský průkaz ISIC,“ upřesňuje zástupkyně mluvčího táborské zoo Alena Zvěřinová.


detail
ZOO TáborTábor

Akce pro děti. Každý zná události z listopadu 1989. Díky nim dnes žijeme v demokratickém státě. Byl ale listopad náhodně vybraným termínem? Pojďte se s námi ponořit do dnů ponurých i veselých, do dnů století boje za svobodu a demokracii, do dnů, které mohli prožívat vaši rodiče či prarodiče.


detail
PrahaPraha

Prohlídka vybraných prostor Národního divadla. Na děti čeká vyprávění o tom, jak bylo těžké divadlo vybudovat (a to hned dvakrát).


detail
PrahaPraha

Akce pro děti. Každý zná události z listopadu 1989. Díky nim dnes žijeme v demokratickém státě. Byl ale listopad náhodně vybraným termínem?


detail
PrahaPraha

Argo, Bard, Jack a Matěj. Čtveřice vlků arktických ozvláštní v sobotu 9. listopadu běžný program v ZOO Tábor. Pracovníci zahrady připravili pro návštěvníky od 11 hodin zcela výjimečně komentované krmení čtveřice těchto psovitých šelem, která se u návštěvníků těší velké oblibě.


detail
ZOO TáborTábor

1 2 3 4 5     100     197     poslední