Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Panenky ve Slaném

Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A i když už jsou z dívek ženy a z malých kluků muži, téměř každého z nich určitě potěší pohled na hračky z jejich dětství. Tak přijměte pozvání spolku Sběratelé panenek a alespoň na jeden prodloužený víkend v květnu se staňte zase dětmi.


detail
MC Grand SlanýSlaný

Výstava Čarodějnický učeň Potter

Letohrádek Mitrovských v Brně přivítá v termínu od 11. února do 30. dubna výstavu pro fanoušky legendárního čaroděje Harryho Pottera.


detail
Letohrádek Mitrovských v BrněBrno

Výstava Pohádkové Vánoce s betlémy

Příběhy a pohádky neodmyslitelně patří k vánočnímu období a proto jsme je tentokrát využili jako nosné téma celé expozice. Výstava připomíná nejznámější české pohádky a ilustrační činnost Veroniky Balcarové, jejíž tvorba má, díky oblíbeným dětským knížkám, celorepublikový dosah.


detail
Letohrádek Mitrovských v BrněBrno

Výstava Pohádkové Vánoce a betlémy

Ve spolupráci s ilustrátorkou dětských knih Veronikou Balcarovou připravujeme v Letohrádku Mitrovských na Starém Brně vánoční výstavu, tentokrát s pohádkovou tematikou.


detail
Letohrádek Mitrovských v BrněBrno

Výstava Rudolf II. ožívá

Výstava k 470. výročí narození a 410. výročí úmrtí českého krále a římského císaře se uskuteční od 3. 9. do 17. 11. 2022 (st – ne) v brněnském letohrádku Mitrovských.


detail
Letohrádek MitrovskýchBrno

1 2 3 4 5     108     213     poslední