Články

Odchod samice levharta mandžuského

Odchod samice levharta mandžuského

V úterý 28. dubna se uskutečnil transport mladé samice levharta mandžuského, která se v ústecké zoo narodila v srpnu roku 2013. V šesti měsících byla na základě ankety návštěvníků pokřtěna jménem Suiyana.


detail

Mezinárodní soutěž Talent Awards zná své vítěze

Mezinárodní soutěž Talent Awards zná své vítěze

Během poslední dubnové soboty se do KD Mlejn v pražských Stodůlkách sjeli ti nejlepší z tanečníků a hudebníků, kteří prošli předchozími koly mezinárodní soutěže Talent Awards 2015. Na závěrečný galavečer se připravovali mnoho měsíců a nabídli divákům vydařené taneční představení, složené nejen z břišních, ale také moderních tanců.


detail

Koláče

Koláče

Recept na koláče, které jsou, jako z pohádky vám dnes přináším i já. Snadno se připravují, i přes to, že vypadají složitě. A hlavně jsou chuťově výborné. Zakousněte se do nich také…


detail

Staročeské máje odstartovaly

Staročeské máje odstartovaly

Novodobá tradice Staročeských májů se již potřetí vrací i do našeho města. Již potřetí se svým programem do akce zapojuje i taneční kroužek, který pracuje při školní družině Beroun – Závodí pod vedením vychovatelky Jany Novákové. Ve stejném termínu se zde konají i Hrnčířské trhy a podruhé se v rámci Staročeských májů uskutečnil Koláče fest.


detail

Den Země

Den Země

Každým rokem si ve školní družině připomínáme den věnovaný Zemi. Tento den se každoročně slaví 22. dubna. Ne jinak tomu bylo i v letošním roce, kdy děti školní družiny a školního klubu si tento den připomněly. Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, 21. března a oslavovaly příchod jara. V dnešní době jde o svátek, který má upozornit širokou veřejnost na dopady ničení životního prostředí.


detail

první     109     218     325 326 327 328 329     384     439     poslední