Články

Zimní tábor

Zimní tábor

Celých čtrnáct let je vždy vítá chata Honzík v Horním Maršově. Stejně tak bylo i letos. V termínu jarních prázdnin od 14. 2. – 21. 2. 2015 odjelo 40 dětí se svými vedoucími.


detail

Sedm divů světa

Všichni jsme o nich už slyšeli, ale málokdo je dokáže vyjmenovat. Pojďte se tedy projít po jednotlivých divech světa a divit se společně. Abychom v tom neměli zmatek, je důležité vědět, že seznam sedmi divů světa vznikl ve středověku, sepsali ho starověcí Řekové. Jedná se o SEDM DIVŮ STAROVĚKU a v dnešní době můžeme na Zemi objevit jen jeden jediný z nich.


detail

Labutí princezna

Labutí princezna patří mezi pro českého diváka ne úplně ty nejznámější pohádky ze studia Walt Disney. Pro diváky to není tzv. první liga. Na tom však moc nesejde. Podstatné je, že se jedná o pohádku s krásným příběhem. Natočena byla v roce 1994. Hlavních postav je několik.


detail

Záchranná stanice

Záchranná stanice

Rekapitulace prvního měsíce fungování Záchranné stanice v Jinačovicích je jeden netopýr, straka a tři ježci. Zatímco netopýr a straka se dostali na stanici ve stavu, kdy už jim veterinární péče nemohla pomoci, ježkům se v Jinačovicích daří dobře a na jaře budou vypuštěni do volné přírody.


detail

první     97     194     291 292 293 294 295     343     391     poslední