Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Během vycházky prozkoumáme pražský Petřín a ukážeme si všechny zajímavosti, které tento pražský vrch skýtá. Povíme si něco o bývalé zdejší vinici Nebozízku, objevíme jeskyni i bludiště.


detail
PrahaPraha

Strašidelná zoo

V sobotu 3. listopadu se v ústecké zoologické zahradě uskuteční akce Strašidelná zoo, která se u návštěvníků těší veliké oblibě. Jedná se o společnou akci zoo sdružených v Unii českých a slovenských zoologických zahrad (UCSZOO), takže si ji mohou v tomto „dušičkovém“ období užít i obyvatelé jiných měst ČR.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

Halloween a lampionový průvod

Oslavy svátku Halloween se v ostravské zoologické zahradě staly již tradicí. K podzimní akci také neodmyslitelně patří lampionový průvod, který vpodvečer projde nasvíceným areálem zoo. Akce, která se u návštěvníků těší velké oblibě, se uskuteční tuto sobotu, tj. 3. listopadu.


detail
ZOO OstravaOstrava

Halloween v ZOO Tábor

Ne)bojte se a přijďte si užít nejstrašidelnější noc v roce do ZOO Tábor! Na sobotu 3. listopadu připravila ZOO Tábor pro své návštěvníky oslavu halloweenu se vším, co k němu patří. Kromě speciálních komentovaných krmení si prvních 25 návštěvníků může vydlabat vlastní strašidelnou dýni. Od 17 hodin je pak připravena noční prohlídka zoo a lampionový průvod. Na noční prohlídku a lampionový průvod je nutné se předem přihlásit e-mailem na akce@zootabor.eu. Lampióny nebo baterku s sebou.


detail
ZOO TáborTábor

první     3 4 5 6 7     93     179     poslední