Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Na letní prázdniny připravuje ústecká zoologická zahrada tradiční večerní komentované prohlídky, která se zaměřuje především na soumračné a noční druhy zvířat, jejichž aktivita je během dne nízká. Návštěvníci mají možnost absolvovat prohlídku potemnělým areálem za doprovodu průvodce a pozorovat zvířata v netradičním čase.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

Středověké hrnčířství

Víte, co je to kachel a jak se tehdy vyráběl? Chcete si vyrobit vlastní keramický výrobek? Přijďte se podívat v sobotu, 4. 7. 2020 do areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova!


detail
Archeoskanzen TrocnovTrocnov

Jedničkáři, hurá za zvířaty do táborské zoo zcela zdarma!

Praktickou ukázku, jak snadno lze zhodnotit celoroční píli ve škole a směnit ji ve výhodu, připravila ZOO Tábor pro školáky na první prázdninový víkend. Od pátku 3. července až do neděle 5. července budou mít školáci za samé jedničky na vysvědčení vstup do zoologické zahrady zcela zdarma! A ti, kdo mají na závěrečném vysvědčení v právě ukončeném školním roce vyznamenání, zaplatí jen poloviční vstupné. Co je zapotřebí k získání této výhody? Stačí u pokladny předložit čitelnou kopii závěrečného vysvědčení, případně i originál vysvědčení.


detail
ZOO TáborTábor

Přestože oficiálně začíná letní sezóna v ústecké zoologické zahradě již 1. dubna, letošní zdravotní krize a následná opatření však odsunuly akci Zahájení letní sezóny až na sobotu 27. června. „Provoz v letním režimu je již v plném proudu, a to od znovuotevření areálu na začátku května. Pro vstup do zahrady lze využít oba vchody od 9.00 do 18.00 hodin a areál je možné opustit ještě o hodinu později turnikety u obou vchodů. Výše vstupného se od loňského roku nezměněna. Cena pro dospělého je 120 Kč a pro děti 60 Kč,“ sděluje tiskový mluvčí Matěj Kynšt.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

první     3 4 5 6 7     107     207     poslední