Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Vydejte se po stopách středověkých zvířat v táborské zoo

Víte, jaké zvíře bylo ve středověku na našem území nejrozšířenější? Kdy a kde byl ve volné přírodě spatřen poslední zubr, než ho člověk vyhubil? Které exotické zvíře se dostalo až na erb významného českého rodu? Zamiřte už tuto soboru 11. září do táborské zoologické zahrady a vydejte se po stopách středověkých zvířat. Pro všechny malé rytíře bude připravena vědomostní hra, díky které se dozví spoustu zajímavostí nejen o místních zvířatech.


detail
ZOO TáborTábor

Den pro seniory v Zoo Ostrava

V sobotu 11. září se v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava uskuteční tradiční akce pro seniory. Tento den budou mít lidé nad 60 let volný vstup do zoo.


detail
ZOO OstravaOstrava

Tečku za tříměsíčním Africkým létem v Zoo Brno udělá v sobotu 28. srpna tradiční Den adoptivních rodičů. Letošní poděkování všem příznivcům a sponzorům se ponese v africkém duchu a program bude z velké části přístupný i pro běžné návštěvníky. Těšit se mohou nejen na africkou hudbu, tanec a workshopy pro děti, ale i na komentovaná krmení afrických zvířat a virtuální realitu.


detail
ZOO BrnoBrno

Závod 1000 mil československých

12. srpna 2021 v ranních hodinách z Opletalovy ulice v Praze odstartují vozy Národního technického muzea, které je i v letošním roce spolupořadatelem obnovené tradice slavného závodu 1000 mil československých. Start závodu proběhne mezi 6.00 a 7.40. Letošní ročník se koná jako připomínka 120. výročí narození automobilového a motocyklového závodníka Bohumila Turka, jehož kariéru ukončila havárie na závodu 1000 mil československýchv roce 1935.


detail
NTMPraha

Nahlédněte do života táborských lvů a soutěžte o zajímavé ceny

Lev Simba a lvice Luena jsou přirozenými vládci táborské zoologické zahrady. Důkladně se seznámit se způsobem jejich života i stravovacími návyky budou mít možnost návštěvníci ZOO Tábor už tuto sobotu 7. srpna, kdy tady oslaví Mezinárodní den lvů. Kromě nových poznatků si děti mohou odnést i zajímavé dárky.


detail
ZOO TáborTábor

první     3 4 5 6 7     111     215     poslední