Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Oslava pololetního vysvědčení, výlet do korun stromů, lyžování, ale i netradiční bruslení na Lipenském jezeře. To všechno lze zažít během pololetních prázdnin na Lipně. „Stezka korunami stromů je otevřena celý rok. V zimě představuje ideální výletní cíl těch, kteří chtějí vyzkoušet i další aktivity na jednom místě – lyže, brusle či běžky. Samozřejmostí jsou skvěle upravené sjezdovky.


detail
LipnoLipno

Vzdělávat návštěvníky patří k hlavním cílům každé zoologické zahrady. Prioritou je to též pro ZOO Tábor, která se kromě záchrany ohrožených druhů snaží zvýšit povědomí o živočišné říši a přírodě vůbec. Význam vzdělání zdůrazňuje každoročně také speciálními akcemi pro ty nejpilnější žáky a studenty. Od pátku 1. února až do neděle 3. února získají žáci a studenti se samými jedničkami vstup zdarma, vysvědčení s vyznamenáním pak přinese poloviční slevu.


detail
ZOO TáborTábor

Pololetní prázdniny v zoo

Poslední lednový den obdrží děti ze základních a středních škol své pololetní vysvědčení a čekají je třídenní prázdniny. Lze je strávit různým způsobem, jedním z nich může být návštěva ústecké zoologické zahrady. „Akci na prázdninové dny připravujeme pro školáky již řadu let a řešíme ji jako tzv. „samoobslužnou“, takže je přístupná pro každého návštěvníka bez naší speciální asistence.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

Struny dětem v Minoru

Jaké to je, když si múzy hrají? To se dozví poslední březnový víkend malí i velcí návštěvníci oblíbeného rodinného festivalu Struny dětem v Minoru, díky kterému s příchodem jara ožijí prostory divadla Minor a Novoměstské radnice nabitým programem. Návštěvníci se mohou od pátku 29. března do neděle 31. března těšit na tři desítky různých akcí plných hudby, tance či divadla a setkání s předními umělci domácí scény. Program láká například na koncert Anety Langerové s jejím programem Na vlně radosti. Sobotní podvečer bude patřit Monice Načevě s Michalem Pavlíčkem a smyčcovým kvartetem Pavla Bořkovce s akustickým programem Možnosti tu ještě sou.


detail
PrahaPraha

1 2 3 4 5     93     181     poslední