Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Akce pro děti. Každý zná události z listopadu 1989. Díky nim dnes žijeme v demokratickém státě. Byl ale listopad náhodně vybraným termínem? Pojďte se s námi ponořit do dnů ponurých i veselých, do dnů století boje za svobodu a demokracii, do dnů, které mohli prožívat vaši rodiče či prarodiče.


detail
PrahaPraha

Prohlídka vybraných prostor Národního divadla. Na děti čeká vyprávění o tom, jak bylo těžké divadlo vybudovat (a to hned dvakrát).


detail
PrahaPraha

Akce pro děti. Každý zná události z listopadu 1989. Díky nim dnes žijeme v demokratickém státě. Byl ale listopad náhodně vybraným termínem?


detail
PrahaPraha

Argo, Bard, Jack a Matěj. Čtveřice vlků arktických ozvláštní v sobotu 9. listopadu běžný program v ZOO Tábor. Pracovníci zahrady připravili pro návštěvníky od 11 hodin zcela výjimečně komentované krmení čtveřice těchto psovitých šelem, která se u návštěvníků těší velké oblibě.


detail
ZOO TáborTábor

Sláva amatérské fotografie

Výstava Národního technického muzea „Sláva amatérské fotografie“ vzdává hold fotografům organizovaným v českých fotoamatérských klubech v letech 1889-1955. Návštěvníci se mohou těšit na ukázku historických přístrojů, která mapuje vývoj techniky využívané fotoamatéry od vzniku fotografie v roce 1839 až do poloviny dvacátého století a na výběr téměř dvou set fotografií od třiceti pěti autorů.


detail
Národní technické muzeumPraha

1 2 3 4 5     102     199     poslední