Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

ZOO Tábor připravila u příležitosti oslav Mezinárodního dne studentstva pro všechny oslavence dárek v podobě 20% slevy na vstupném. Každý, kdo se v sobotu 17. listopadu prokáže u pokladny studentským průkazem nebo kartou ISIC, dostane vstupenku se slevou. Všichni návštěvníci se v sobotu mohou těšit na komentované krmení lvů pustinných Simby a Elsy, které začne v 11 hodin. Od 14 hodin pak bude probíhat komentované krmení makaků jávských.


detail
ZOO TáborTábor

Prohlídka vybraných prostor Národního divadla. Na děti čeká vyprávění o tom, jak bylo těžké divadlo vybudovat (a to hned dvakrát).


detail
PrahaPraha

Výlov rybníka v zoo

V ostravské zoologické zahradě se v sobotu 10. listopadu uskuteční tradiční výlov rybníka spojený s prodejem ryb. Lovit se bude na rybníku pod výběhem žiraf. Akce potrvá od 9:30 do asi 12 hod.


detail
ZOO OstravaOstrava

Národní technické muzeum otevírá výstavu „Automobilový závod 1000 mil českosloven-ských“. Ve výstavě NTM představí výběr z dochovaných vozů, které se prvorepubliko-vého závodu zúčastnily: automobily Aero 750 Sport Coupé, Wikov 7/28 a Jawa 750. Vý-stava je věnována historii tohoto slavného závodu i novodobým vzpomínkovým jízdám.


detail
Národní technické muzeumPraha

Návrat (orlo)supů do přírody

Kolik druhů supů se vyskytuje v Evropě? Jak velké jsou jejich populace a co je v přírodě nejvíce ohrožuje? Kolik z těchto druhů chová ostravská zoologická zahrada a jak pomáhá s jejich návratem do přírody? Odpovědi na tyto otázky a další informace o těchto impozantních dravcích se dozvíte tuto středu na přednášce v Zoo Ostrava.


detail
ZOO OstravaOstrava

první     2 3 4 5 6     92     178     poslední