Soutěže

Soutěž o bezva knihu Hádej, čím budu

Soutěž o bezva knihu Hádej, čím budu

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Hádej, čím budu“? V této knize se dozvíš spoustu zajímavých informací o jednotlivých povoláních. Zjistíš třeba, co dělá meteorolog nebo hvězdář. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat povolání, které bys jednou chtěl vykonávat, opět můžeš psát i povídky nebo básničky. Zašli nám obrázek, pohádku, povídku nebo básničku a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

Téma týdne – den vody

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Bez vody by nebyl život, tedy ne takový, jaký jej známe. Víš, k čemu všemu je voda nezbytná? Nakresli nám, v jaké podobě se ti voda líbí, k čemu vodu využíváš, nebo cokoliv, kde voda hraje nepostradatelnou roli.


detail

Soutěž o krásnou knihu Pecivál domácí je hrdinou léta

Soutěž o krásnou knihu Pecivál domácí je hrdinou léta

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Pecivál domácí je hrdinou léta“? Kniha vypráví příběh pecivála domácího, který je velký lenoch, ale možná z něj na konci příběhu bude hrdina. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat pecivala domácího. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – jaro

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) jaro? Co na něm máš nejraději? Rád(a) se procházíš například v přírodě? Máš rád(a) Velikonoce? Máš rád(a), když se příroda probouzí ze zimního spánku? Kde nejraději jaro trávíš? Nakresli nám nějaký obrázek z přírody.


detail

Téma týdne – návrat ptáků

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Je fascinující, jak tak malá stvoření, jako jsou ptáci, uletí tisíce kilometrů, aby přečkali naší zimu někde v teple. Přichází čas, kdy i u nás poleví mrazy a naši malí obyvatelé přírody se začnou vracet do svých hnízd.


detail

1 2 3 4 5     49     94     poslední