Soutěže

Téma týdne – láska

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (9. 11. 2019)vaše příspěvky a výherci

Víš o tom, že existuje den stromů? Pokud je to pro Tebe novinka, jsem rád, že ses dozvěděl(a) něco nového. Pokud o dni stromů víš, nevadí. Najdi ve svém okolí strom, který se Ti líbí a namaluj ho. Může to být i strom, který jsi někdy potkal(a) třeba na výletě. Klidně můžeš o svém oblíbeném zelenáči sepsat pár veršů.


detail

Téma týdne – duchové a Dušičky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (2. 11. 2019)vaše příspěvky a výherci

Věříš na duchy? Viděl(a) jste již nějakého na vlastní oči? Vyprávíte si doma strašidelné příběhy? Zažil(a) jste něco zvláštního, nevysvětlitelného? Myslíš si, že existují na hradech a zámcích strašidla, nebo jsou to jen pověry? A co Dušičky? Zvláštní magický svátek nebo jen normální den? Můžeš nám nakreslit ducha tak, jak si ho představuješ.


detail

Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Soutěž o krásnou knihu Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (2. 11. 2019)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Týna a Bzuk – Případ splašenýho slizu“? Tato super kniha je určena pro všechny nebojácné děti. Najdeš v ní napínavé dobrodružství trollí kutilky Týny a jejího gobliního kámoše detektiva Bzuka. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat naše nebojácné parťáky Týnu a Bzuka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – den stromů

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (26. 10. 2019)vaše příspěvky a výherci

Co pro Tebe znamená slovo láska? Byl(a) jsi už někdy zamilován(a)? Co Ty a letní lásky? A vyšlo Ti to? Zažil(a) jsi platonickou lásku? Kolik opravdových lásek může člověk v životě potkat? Znáš někoho kdo byl zamilovaný celý život? Chtěl(a) byste zažít jen jednu lásku, nebo víc?


detail

1 2 3 4 5     42     80     poslední