Soutěže

Téma týdne – netopýři

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 9. 2022)vaše příspěvky a výherci

Kdo by neznal nejslavnějšího netopýra, no jasně mluvíme o Batmanovi. Ale i obyčejní netopýři jsou takoví malí superhrdinové. Věděli jste třeba, že to jsou jediní savci, co umí létat? Nebo jejich vynikající radar, díky kterému mají neuvěřitelnou orientaci v prostoru. Navíc všechny druhy žijící v ČR jsou chráněné, některé dokonce až kriticky ohrožené. A co vy, máte nebo nemáte je rádi? Viděli jste nějaké na vlastní oči? Nebo se vám dokonce zapletli do vlasů?


detail

Téma týdne – hračky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 8. 2022)vaše příspěvky a výherci

Jaká je Tvá nejoblíbenější hračka? Máš nějaké zážitky z hraní si, kdy se ponoříš do své fantazie? Namaluj nám svou oblíbenou hračku a nebo napiš nějaký vlastní příběh ze svých her.


detail

Téma týdne – prázdniny

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 8. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) prázdniny? Kde je nejraději trávíš? U moře, na táboře nebo raději u babičky na vesnici? Jaké byly Tvé nejhezčí a naopak nejhorší prázdniny? Co Ty a prázdninové lásky? A co prázdninová přátelství? Vydržela? Co třeba nakreslit své nejoblíbenější prázdninové místo?


detail

Téma týdne – básničky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 8. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) básničky? Která je Tvá nejoblíbenější? Píšeš si vlastní básničky? Pokud ano, jaké? O lásce, o všem možném? Co s nimi děláš? Někde je uveřejňuješ nebo je píšeš jen tak do šuplíku? Poděl se s námi o Tvou tvorbu.


detail

Téma týdne – krteček

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (6. 8. 2022)vaše příspěvky a výherci

Krteček patří mezi naše nejkrásnější a nemilejší pohádky, kdo by neznal jeho příběh s modrými kalhotkami s kapsou. Je určen i pro nejmenší děti, a jelikož krteček nemluví, je možné, aby ho sledovali jak české, tak i třeba německé nebo francouzské děti. Krteček má spoustu kamarádů, třeba zajíčka, sovu, ptáčky nebo ježka, v jedné sérii dokonce kamarádí i s čínskou pandou.


detail

1 2 3 4 5     54     104     poslední