Soutěže

Téma týdne – makrosvět

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (16. 3. 2024)vaše příspěvky a výherci

Máš doma mikroskop, nebo alespoň pořádnou lupu? Umíš si představit, jak vypadají věci kolem nám, pokud se na ně podíváš nějakým tím zvětšovátkem? Často je to veliké překvapení, že věc, kterou vnímáme jako celek bez otvorů, je ve skutečnosti děravá jako cedník. Nakresli nám zvětšeninu nějakého předmětu jak si myslíš, že by mohla vypadat, nebo jak jí máš zmapovanou na vlastní oči. Nezapomeň připsat, o jakou věc se jedná.


detail

Téma týdne – duchové a příšery

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (9. 3. 2024)vaše příspěvky a výherci

Co ty a strašidla či duchové? Nakreslíš nám nějakého bubáka, kterého stvoří Tvá fantazie? Je jedno, jestli jeho podoba bude hrůzostrašná, nebo to bude kamarádské strašidýlko. Těšíme se na všechny varianty, které může stvořit jen bujná fantazie.


detail

Téma týdne – maska

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (2. 3. 2024)vaše příspěvky a výherci

Tématem tohoto týdne je maska. Vyrábíš si na karneval vlastní? Je to jen jednoduchá maska kolem očí, nebo složitější celoobličejová? Vybarvuješ jí, nebo je polepená nejrůznějšími dekoracemi?


detail

Téma týdne – staré věci

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (24. 2. 2024)vaše příspěvky a výherci

Nakresli nám vzpomínku na nejstarší hračku, přístroj, věc, jakou si jen vybavíš. Pro některé to může být letitá panenka po babičce, poctivé plechové autíčko, audio kazeta, pro některé starý gramofon a pro ty nejmladší i cédéčko.


detail

první     3 4 5 6 7     63     119     poslední