Soutěže

Téma týdne – vítr a déšť

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (8. 10. 2022)vaše příspěvky a výherci

Poznal(a) jsi z nápověd, jaké bude téma tohoto týdne? No jistě, je to vítr! A aby v tom nebyl sám, připojí se k němu ještě déšť. Tématem týdne je tedy vítr a déšť. Copak nám o nich povíš, nebo jak je ztvárníš?


detail

Téma týdne – podzim

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (1. 10. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) podzim? Co na něm máš nejraději? Rád(a) se procházíš například v přírodě? Slavíš například dušičky? Nebo rád(a) jíš svatomartinskou husu? Také nám můžeš nakreslit (vyrobit) podzimní obrázek, nebo zvířátko z podzimních plodů. Fantazii se meze nekladou.


detail

Téma týdne – příroda

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (24. 9. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) přírodu? Proč? Máš svůj oblíbený koutek v přírodě? Co pro Tebe příroda znamená? Učíš se jí chránit? Co bychom pro ní měli společně dělat? A nebo nám jen nakresli nějaký hezký obrázek, na kterém bude něco z přírody.


detail

Téma týdne – sport

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 9. 2022)vaše příspěvky a výherci

Který sport Tě baví, nebo který se ti nejvíc líbí? Znáš nějaký zajímavý sportovní pokřik? Namaluj nám obrázek nějakého sportu nebo nám napiš nějaký svůj sportovní zážitek.


detail

Téma týdne – vesmír

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 9. 2022)vaše příspěvky a výherci

Myslíš si, že je opravdu nekonečný? Že jsme v něm sami? Existují mimozemšťané? Chtěl(a) bys někdy letět do Vesmíru? Jakou planetu bys rád(a) navštívil(a)? Myslíš si, že člověk bude jednou bydlet i na jiných planetách? Máš rád(a) naší planetu? Líbí se ti a proč? Bál(a) bys ses letět raketou? Namaluj nám nějakou planetu, mléčnou dráhu, nebo třeba něco jiného z vesmíru.


detail

první     3 4 5 6 7     58     109     poslední