Soutěže

Téma týdne – trpaslíci

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (29. 7. 2023)vaše příspěvky a výherci

Ano řeč je o trpaslících. Jsou malí a všude se vejdou a samo sebou všude hned vlezou. Pamatujete na trpaslíky od Sněhurky, kdo by je neměl rád? Trpaslíci často bývali v pohádkách a pověstech kováři nebo horníci. Nicméně i mezi lidmi existují lidé malého vzrůstu, kterým se také někdy říká trpaslíci nebo liliputi. Nesmíme zapomenout ani na všechny zahrádkáře, však co by byla správná zahrada bez trpaslíka, toho prostě každý správný zahrádkář musí mít.


detail

Téma týdne – letní tábor

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (22. 7. 2023)vaše příspěvky a výherci

Jezdíš na tábory? Jak pravidelně a kam? Máš tam svou partu? Jezdíš na tématické tábory, nebo máš raději všeobecné? A co letos, chystáš se na nějaký? Máš nějaký hezký táborový příběh? A jezdíš na „chatkáč“ nebo „staňák“? Můžeš nám i nakreslit tábořiště, nebo jiný obrázek táborové tématiky.


detail

Téma týdne – básničky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (15. 7. 2023)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) básničky? Která je Tvá nejoblíbenější? Píšeš si vlastní básničky? Pokud ano, jaké? O lásce, o všem možném? Co s nimi děláš? Někde je uveřejňuješ nebo je píšeš jen tak do šuplíku? Poděl se s námi o Tvou tvorbu.


detail

Téma týdne – léto

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (8. 7. 2023)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) léto? Co je na něm nejlepší? Procházíš se například v přírodě? Kde trávíš prázdniny a s kým? Rád(a) se koupeš a opaluješ se? Můžeš i nakreslit nějakou letní scenérii.


detail

první     3 4 5 6 7     61     115     poslední