Soutěže

Téma týdne – včely

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (21. 5. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máte rádi včely? Myslíte si, že jsou užitečné? Koukali jste se jako malí na včelku Máju? Máte rádi med? A co třeba úly, máte nějaké ve svém okolí? Víte o tom, že je dokonce několik muzeí věnovaných přímo včelám a včelařství?


detail

Téma týdne – Evropa

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (14. 5. 2022)vaše příspěvky a výherci

Žijete rádi v Evropě? Nebo byste si zvolili radši jiný světadíl? Jaké státy najdete v Evropě? Které město je podle Vás nejkrásnější město Evropy? Máte nějaké evropské přátele? Kde v Evropě jste byli na dovolené nebo kam byste se naopak chtěli někdy podívat? Který stát je pro vás ten nejvíce evropský?


detail

Téma týdne – oblíbená květina

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (7. 5. 2022)vaše příspěvky a výherci

Která holka či žena by neměla ráda květiny. Květiny jsou krásné a někdy dokonce dokáží i promluvit, říkáme tomu květomluva nebo také symbolika květin. Ale i kluci mohou mít svou oblíbenou květinu, kterou vždy rádi uvidí a která jim zlepší náladu, však i takový kaktus dokáže být fousatý sympaťák.


detail

Téma týdne – duha

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (30. 4. 2022)vaše příspěvky a výherci

Když zasvítí slunko a padají kapky, můžeme vidět duhu. Někdy se říká, že na konci duhy můžeme najít poklad, kdo ví, třeba to tak opravdu je. Když nás někdo opustí, dostane se za duhový most a tam se jednou opět setkáme. Duha je krásná, vzácná a plná tajemství.


detail

Téma týdne – Velikonoce

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (23. 4. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) Velikonoce? Kde a s kým je trávíš nejčastěji? Máš nějakou veselou příhodu? Chodíš na koledu? Jaká je Tvá koleda? Dostáváš jen vejce nebo i nějaké sladkosti? A co holky, kdo k Tobě chodí na pomlázku? A čím pomlázku oplácíš? Poléváš kluky? Děláš si vlastní pomlázku?


detail

první     3 4 5 6 7     56     105     poslední