Soutěže

Téma týdne – den vody

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (28. 3. 2020)vaše příspěvky a výherci

Bez vody by nebyl život, tedy ne takový, jaký jej známe. Víš, k čemu všemu je voda nezbytná? Nakresli nám, v jaké podobě se ti voda líbí, k čemu vodu využíváš, nebo cokoliv, kde voda hraje nepostradatelnou roli.


detail

Téma týdne – návrat ptáků

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (21. 3. 2020)vaše příspěvky a výherci

Je fascinující, jak tak malá stvoření, jako jsou ptáci, uletí tisíce kilometrů, aby přečkali naší zimu někde v teple. Přichází čas, kdy i u nás poleví mrazy a naši malí obyvatelé přírody se začnou vracet do svých hnízd.


detail

Soutěž o krásnou knihu Jméno této knihy je tajné

Soutěž o krásnou knihu Jméno této knihy je tajné

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (7. 3. 2020)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Jméno této knihy je tajné“? Na stránkách této knížky najdete megatajný příběh statečných jedenáctiletých hrdinů, kteří pátrají po neznámém kouzelníkovi. Tvým úkolem tedy bude namalovat neznámého ztraceného kouzelníka, po kterém kamarádi v knize pátrají. Samozřejmě můžeš psát i povídky nebo básničky na toto téma.


detail

Téma týdne – pohádky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (7. 3. 2020)vaše příspěvky a výherci

Máte rádi pohádky? Kterou máte nejraději a proč? Píšete si vlastní pohádky? Pohádky radši čtete nebo se na ně raději díváte v televizi nebo na počítači? Chtěli byste žít v pohádce? Proč ano nebo naopak proč raději ne? Pokud ano, tak ve které?


detail

první     3 4 5 6 7     47     87     poslední