Soutěže

Téma týdne – zelenina

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (1. 5. 2021)vaše příspěvky a výherci

Zelenina je nejen zdravá, ale může být i hravá. Nakresli si svou oblíbenou zeleninu a klidně můžeš popustit uzdu fantazii. Můžeš klidně zkombinovat několik různých kousků dohromady a vytvořit tak vlastní „superzeleninu“.


detail

Téma týdne – duha

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (24. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Když zasvítí slunko a padají kapky, můžeme vidět duhu. Někdy se říká, že na konci duhy můžeme najít poklad, kdo ví, třeba to tak opravdu je. Když nás někdo opustí, dostane se za duhový most a tam se jednou opět setkáme. Duha je krásná, vzácná a plná tajemství.


detail

Téma týdne – nejlepší vynálezy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Jaký je podle Tebe nejlepší vynález? A bez čeho by se lidé naopak obešli? Jaký je podle Tebe nejlepší vynálezce? A co si myslíš o životě vynálezců, chtěl(a) bys jím být? Co bys ve Tvém okolí zlepšil(a)? Čemu bys dal(a) nové funkce a jaké by to byly?


detail

Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Soutěž o krásnou knihu Najdi mě! Dobrodružství pod zemí

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 4. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Najdi mě! Dobrodružství pod zemí“? Krtek nachystal pro kamaráda vlka Bernarda spoustu zábavných aktivit. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat vlka Bernarda a kamaráda krtka. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

první     2 3 4 5 6     51     96     poslední