Soutěže

Téma týdne – hvězdná obloha

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 6. 2023)vaše příspěvky a výherci

Kdykoliv se podíváme na oblohu, možná si vzpomeneme na Malého prince a jeho beránka s růží a zamyslíme se, jestli jsme mezi hvězdami opravdu sami. Kdo má hvězdy rád, určitě je rád pozoruje třeba ve hvězdárnách. Někdy dokonce uvidíme třeba v létě nějakou hvězdu padat, to se nám pak možná splní i tajné přání.


detail

Téma týdne – přátelé a kamarádství

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 6. 2023)vaše příspěvky a výherci

Kolik máš kamarádů? Máš nějakého nejlepšího? Zažil(a) jsi s nimi nějakou veselou příhodu? Co všechno bys pro kamarády udělal(a)? A co naopak ne? Byl(a) bys ochoten/ochotna kvůli nim podvádět a lhát? Jací jsou Tví kamarádi? Jste dobrá parta? Co spolu všechno provádíte? Kolik času spolu trávíte? Kde jste se seznámili?


detail

Téma týdne – nejlepší vynálezy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (3. 6. 2023)vaše příspěvky a výherci

Jaký je podle Tebe nejlepší vynález? A bez čeho by se lidé naopak obešli? Jaký je podle Tebe nejlepší vynálezce? A co si myslíš o životě vynálezců, chtěl(a) bys jím být? Co bys ve Tvém okolí zlepšil(a)? Čemu bys dal(a) nové funkce a jaké by to byly?


detail

Téma týdne – Afrika

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 5. 2023)vaše příspěvky a výherci

Co se vám vybaví, když se řekne „Afrika“? Chtěli byste se do Afriky podívat? A co třeba pyramidy a pouště, láká vás se o nich dozvědět více? Jaká tam žijí zvířata? Afrika to není jen prastarý Egypt, ale i mnoho krásných přírodních rezervací, nebáli byste se třeba volně žijících lvů?


detail

Téma týdne – včely

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 5. 2023)vaše příspěvky a výherci

Máte rádi včely? Myslíte si, že jsou užitečné? Koukali jste se jako malí na včelku Máju? Máte rádi med? A co třeba úly, máte nějaké ve svém okolí? Víte o tom, že je dokonce několik muzeí věnovaných přímo včelám a včelařství?


detail

první     2 3 4 5 6     60     114     poslední