Soutěže

Téma týdne – pexeso

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (11. 3. 2023)vaše příspěvky a výherci

Pexeso je fajn hra na trénování paměti, i když některé motivy jsou opravdu složité (hodně podobné) na zapamatování. Máš nějaké příhody právě z hraní pexesa? Nebo co takhle si zkusit nakreslit vlastní?


detail

Soutěž o krásnou knihu Co se děje v noci v lese

Soutěž o krásnou knihu Co se děje v noci v lese

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (11. 3. 2023)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat jednu ze tří krásných knih „Co se děje v noci v lese“? Kniha vypráví krásné a napínavé příběhy o tom, co se děje v noci v kouzelném světě lesa, který v noci ožívá..... Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat kouzelný noční les i s jeho obyvateli. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – budoucnost

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 3. 2023)vaše příspěvky a výherci

Jaké to bude v budoucnosti? Co vynálezy? Jak to bude všechno fungovat? Chtěl(a) bys žít v budoucnosti, v jakém roce? Myslíš si, že bude v budoucnosti škola? Jak se budou léčit nemoci? Myslíš si, že tu budeme žít společně s Mimozemšťany? Nebo nás cizí civilizace zničí?


detail

Téma týdne – sport

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (25. 2. 2023)vaše příspěvky a výherci

Který sport Tě baví, nebo který se ti nejvíc líbí? Znáš nějaký zajímavý sportovní pokřik? Namaluj nám obrázek nějakého sportu nebo nám napiš nějaký svůj sportovní zážitek.


detail

první     2 3 4 5 6     59     112     poslední