Soutěže

Téma týdne – duchové a Dušičky

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (7. 11. 2020)vaše příspěvky a výherci

Věříš na duchy? Viděl(a) jste již nějakého na vlastní oči? Vyprávíte si doma strašidelné příběhy? Zažil(a) jste něco zvláštního, nevysvětlitelného? Myslíš si, že existují na hradech a zámcích strašidla, nebo jsou to jen pověry? A co Dušičky? Zvláštní magický svátek nebo jen normální den? Můžeš nám nakreslit ducha tak, jak si ho představuješ.


detail

Soutěž o krásnou knihu Školní štěně

Soutěž o krásnou knihu Školní štěně

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (31. 10. 2020)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Školní štěně“? Knížka vypráví příběh Gábiny ředitelky školy a štěňátka z útulku Stafíka. Soutěžním úkolem tentokráte bude namalovat štěňátko. Zašli nám obrázek, pohádku, povídku nebo básničku zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

Téma týdne – počítače

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (31. 10. 2020)vaše příspěvky a výherci

Počítače, jak nás změnily? S čím nám pomáhají nebo naopak čím nám škodí? Téma jak dělané na úvahu a nebo nám jen namaluj počítač dle vlastních představ, třeba nějaký z budoucnosti.


detail

Téma týdne – den stromů

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (24. 10. 2020)vaše příspěvky a výherci

Víš o tom, že existuje den stromů? Pokud je to pro Tebe novinka, jsem rád, že ses dozvěděl(a) něco nového. Pokud o dni stromů víš, nevadí. Najdi ve svém okolí strom, který se Ti líbí a namaluj ho. Může to být i strom, který jsi někdy potkal(a) třeba na výletě. Klidně můžeš o svém oblíbeném zelenáči sepsat pár veršů.


detail

první     2 3 4 5 6     49     92     poslední