Soutěže

Téma týdne – mořští živočichové

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 4. 2024)vaše příspěvky a výherci

Už jsi se někdy osobně potkal(a) s nějakým živočichem žijícím v moři? Nemusí jít o přímé setkání, u žraloka by to nemuselo dobře dopadnout, ale takové mořské akvárium je dobrá příležitost ke zkoumání. Nakresli nám nějakého mořského živočicha, který Tě zaujal.


detail

Téma týdne – proutí

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (6. 4. 2024)vaše příspěvky a výherci

Co vše lze vyrobit z proutí? Velikonoční pomlázka je jasná, ale zkoušeli jste někdy něco složitějšího? Je to zábava, uplést si třeba vlastní košík, ze slámy ošatku a ti zdatnější si mohou udělat i stoličku se stolečkem. Pochlub se vlastním výtvorem, případně nakresli co vše by mohlo jít z proutí uplést.


detail

Téma týdne – Velikonoce

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (30. 3. 2024)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) Velikonoce? Kde a s kým je trávíš nejčastěji? Máš nějakou veselou příhodu? Chodíš na koledu? Jaká je Tvá koleda? Dostáváš jen vejce nebo i nějaké sladkosti? A co holky, kdo k Tobě chodí na pomlázku? A čím pomlázku oplácíš? Poléváš kluky? Děláš si vlastní pomlázku?


detail

Téma týdne – květiny

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (23. 3. 2024)vaše příspěvky a výherci

Voní či nevoní? Je nápadná či nenápadná? Prostá či složitá? Oč se jedná? Správně, o květiny! Nakresli nám tvou nejoblíbenější, nejzajímavější či nejhezčí květinu, jakou jen znáš.


detail

první     2 3 4 5 6     63     120     poslední