Soutěže

Téma týdne – trpaslíci

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (25. 6. 2022)vaše příspěvky a výherci

Ano řeč je o trpaslících. Jsou malí a všude se vejdou a samo sebou všude hned vlezou. Pamatujete na trpaslíky od Sněhurky, kdo by je neměl rád? Trpaslíci často bývali v pohádkách a pověstech kováři nebo horníci. Nicméně i mezi lidmi existují lidé malého vzrůstu, kterým se také někdy říká trpaslíci nebo liliputi. Nesmíme zapomenout ani na všechny zahrádkáře, však co by byla správná zahrada bez trpaslíka, toho prostě každý správný zahrádkář musí mít.


detail

Téma týdne – vesnice

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (18. 6. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) vesnice? Znáš někoho, kdo na vesnici bydlí? Jezdíš na vesnici třeba za příbuznými nebo za kamarády? Myslíš si, že je lepší vesnice a nebo město? Myslíš si, že má vesnice nějaké přednosti? Chtěl(a) bys jednou žít na vesnici? Myslíš si, že je lehké nebo těžké žít na vesnici? Můžeš i namalovat panorama své oblíbené vesnice, nebo její tajemné zákoutí.


detail

Téma týdne – vodní živočichové

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (11. 6. 2022)vaše příspěvky a výherci

Žijí buď přímo ve vodě, nebo se u vody zdržují po většinu dne. Jsou to různé žabky, čolkové, rybky, nebo třeba i vodní hlodavci. Někteří jsou užiteční, jiní méně, ale rozhodně jsou všichni velmi zajímaví a stojí za to věnovat jim svou pozornost ať už doma třeba na zahrádce, ve volné přírodě nebo třeba v ZOO.


detail

Téma týdne – televize

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 6. 2022)vaše příspěvky a výherci

Máš nějaký oblíbený pořad? Tak nám z něj třeba namaluj nějakou postavu. Můžeš si i nějakou vymyslet a nebo přidat vymyšlený příběh. Také můžeš namalovat nějakou televizi budoucnosti.


detail

Téma týdne – Afrika

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (28. 5. 2022)vaše příspěvky a výherci

Co se vám vybaví, když se řekne „Afrika“? Chtěli byste se do Afriky podívat? A co třeba pyramidy a pouště, láká vás se o nich dozvědět více? Jaká tam žijí zvířata? Afrika to není jen prastarý Egypt, ale i mnoho krásných přírodních rezervací, nebáli byste se třeba volně žijících lvů?


detail

první     2 3 4 5 6     56     106     poslední