Soutěže

Téma týdne – budoucnost

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 2. 2019)vaše příspěvky a výherci

Jaké to bude v budoucnosti? Co vynálezy? Jak to bude všechno fungovat? Chtěl(a) bys žít v budoucnosti, v jakém roce? Myslíš si, že bude v budoucnosti škola? Jak se budou léčit nemoci? Myslíš si, že tu budeme žít společně s Mimozemšťany? Nebo nás cizí civilizace zničí?


detail

Téma týdne – výstavy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (2. 2. 2019)vaše příspěvky a výherci

Chodíš rád/ráda na výstavy? Jak často a s kým? Jaká výstava Tě nejvíce překvapila a která třeba zklamala? Která je Tvá nejoblíbenější? Chodíš na výstavu obrazů nebo třeba spíše na výstavy hraček nebo pohádek?


detail

Téma týdne – televize

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (26. 1. 2019)vaše příspěvky a výherci

Máš nějaký oblíbený pořad? Tak nám z něj třeba namaluj nějakou postavu. Můžeš si i nějakou vymyslet a nebo přidat vymyšlený příběh. Také můžeš namalovat nějakou televizi budoucnosti.


detail

Soutěž o krásnou knihu Panovníci českých zemí - život a příběhy

Soutěž o krásnou knihu Panovníci českých zemí - život a příběhy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (19. 1. 2019)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Panovníci českých zemí – život a příběhy“? Při čtení této knihy se nejen poučíš, ale také výtečně pobavíš. Jelikož ústředním tématem knihy jsou čeští panovníci, je úkol jasný. Pro účast v soutěži nám stačí zaslat obrázek nějakého českého panovníka nebo o něm sepsat pohádku, povídku nebo básničku a mít štěstí při výběru redakce.


detail

první     2 3 4 5 6     41     76     poslední