Soutěže

Téma týdne – houby, houby s octem?

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (17. 7. 2021)vaše příspěvky a výherci

Houby, houbičky, jedni je k jídlu milují, jiní je nemohou vystát. Snad každý je ale na podzim rád sbírá. Některé jsou krásné na pohled, ale jíst se nesmí a jiné zase naopak vypadají nenápadně, ale chutnají moc dobře. Naši předci je uchovávali na zimu, buď je sušili, nebo nakládali, protože v zimě si jistě každý rád dá třeba takovou poctivou domácí bramboračku.


detail

Téma týdne – vodní živočichové

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (10. 7. 2021)vaše příspěvky a výherci

Žijí buď přímo ve vodě, nebo se u vody zdržují po většinu dne. Jsou to různé žabky, čolkové, rybky, nebo třeba i vodní hlodavci. Někteří jsou užiteční, jiní méně, ale rozhodně jsou všichni velmi zajímaví a stojí za to věnovat jim svou pozornost ať už doma třeba na zahrádce, ve volné přírodě nebo třeba v ZOO.


detail

Téma týdne – oslavy a párty

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 7. 2021)vaše příspěvky a výherci

Rád(a) slavíš? A s kým nejraději? Jaká byla Tvá nejlepší oslava, kde oslavy pořádáš a kdo Ti s nimi pomáhá? Slavíš jen narozeniny, nebo třeba i svátky? Děláš tématické (například pyžamové) párty?


detail

Téma týdne – den otců

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (26. 6. 2021)vaše příspěvky a výherci

Jak prožíváš tento celosvětově významný den? Poděkuješ nějak svému tatínkovi? Jak? Vytvoříš nějaké originální přáníčko? Věděl(a) jsi o tom, že tento den existuje, nebo je to pro Tebe novinka? Poděl se s námi o tento den.


detail

první     2 3 4 5 6     52     98     poslední