Soutěže

Téma týdne – divadlo

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (26. 3. 2022)vaše příspěvky a výherci

Někdo má radši komedie, někdo operu, někdo balet. Někdo zase menší ochotnické divadlo na malém městě a pro někoho je sen podívat se do Národního divadla. A co třeba hraní? Troufli byste si na to hrát divadlo? Jakého divadelního herce máte rádi? A jak často chodíte do divadla? A co Vaše nejoblíbenější představení?


detail

Téma týdne – graffity

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (19. 3. 2022)vaše příspěvky a výherci

Co říkáš na grafity? Líbí se Ti nebo naopak ne? Proč? Znáš někoho, kdo maluje grafity, nebo je dokonce maluje Ty sám(a)? Co říkáš na grafity na domech, metru a podobně? Schvaluješ je? Myslíš si, že jde o umění? Myslíš si, že by měli existovat legální plochy? Namaluj nám nějaké grafity. Prosíme neposílejte fotky grafit, špatně se ověřuje jejich autorství.


detail

Soutěž o krásné knihy o zázračném koťátku

Soutěž o krásné knihy o zázračném koťátku

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (19. 3. 2022)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat balíček krásných knih o zázračném koťátku? Knihy vypráví příběhy zázračného koťátka Mazlinky. Soutěžní úkol je tedy jasný – namalovat Mazlinku. Samozřejmě můžeš psát i pohádky, básničky nebo povídky. Pak už jen stačí mít štěstí při výběru redakce.


detail

Téma týdne – počítače

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (12. 3. 2022)vaše příspěvky a výherci

Počítače, jak nás změnily? S čím nám pomáhají nebo naopak čím nám škodí? Téma jak dělané na úvahu a nebo nám jen namaluj počítač dle vlastních představ, třeba nějaký z budoucnosti.


detail

1 2 3 4 5     54     103     poslední