Soutěže

Téma týdne – lekníny

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (18. 5. 2024)vaše příspěvky a výherci

Líbí se ti lekníny? Nejen že hrajou krásnými barvami, ale mají i různě řešené listy, květy. Některé vystupují nad hladinu, některé se vznáší těsně nad/pod hladinou a některé listy vypadají jako obří masožravka. Květ leknínu je pak oblíbená dekorace, kterou můžeš ztvárnit i ty, stačí trocha šikovnosti.


detail

Téma týdne – kosmická tělesa

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (11. 5. 2024)vaše příspěvky a výherci

Nakresli nám nějaké kosmické těleso, ať už přirozené, nebo nějaké člověkem vytvořené. Víš o tom, že vesmírem putuje i automobil? Už má za sebou nějaký ten milion kilometrů. Při kreslení se meze nekladou, můžeš nakreslit klidně i vesmírný nepořádek.


detail

Téma týdne – létání

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 5. 2024)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) létání? Uchvacují tě všelijaké stroje, co se udrží ve vzduchu? Letadla, vrtulníky, vzducholodě nebo i  obyčejný papírový drak, to vše umí létat. Nakresli nám nějaký oblíbený, nebo prapodivný létající stroj, případně o létání můžeš složit pár veršů.


detail

Téma týdne – duha

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 4. 2024)vaše příspěvky a výherci

Když zasvítí slunko a padají kapky, můžeme vidět duhu. Někdy se říká, že na konci duhy můžeme najít poklad, kdo ví, třeba to tak opravdu je. Když nás někdo opustí, dostane se za duhový most a tam se jednou opět setkáme. Duha je krásná, vzácná a plná tajemství.


detail

Téma týdne – lesní stavby

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 4. 2024)vaše příspěvky a výherci

Máš rád(a) přírodu? Umíš využít materiál, který ti nabízí? Z toho, co se dá najít v lesese dá postavit malý domeček i se zahradou, ale i velký bunkr, kam se schováš. Proto hurá do lesa a zkus postavit nějakou stavbu.


detail

1 2 3 4 5     62     119     poslední