Soutěže

Soutěž o bezva knihu Mindfulness pro zvládání hněvu

Soutěž o bezva knihu Mindfulness pro zvládání hněvu

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (13. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Mindfulness pro zvládání hněvu“? Aktivity v této knize pomohou dospívajícím rozlišit mezi zdravými a nezdravými formami hněvu, naučí se díky nim vhodným rozhodovacím dovednostem, dokážou nalézt emoční rovnováhu a dokážou lépe vnímat své pocity tady a teď. Také se díky aktivitám naučí, jak lépe navazovat vztahy s vrstevníky, kamarády a rodinou. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat puberťáka nebo o něm napsat pohádku, povídku nebo básničku. Obrázek, pohádku, povídku nebo básničku nám zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

Téma týdne – vítr a déšť

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (6. 3. 2021)vaše příspěvky a výherci

Poznal(a) jsi z nápověd, jaké bude téma tohoto týdne? No jistě, je to vítr! A aby v tom nebyl sám, připojí se k němu ještě déšť. Tématem týdne je tedy vítr a déšť. Copak nám o nich povíš, nebo jak je ztvárníš?


detail

Téma týdne – rozhledna

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (27. 2. 2021)vaše příspěvky a výherci

Není to pro ty, co se bojí výšek, ale vystoupit na rozhlednu je báječný zážitek. Pohledy do dálek jsou zajímavým zážitkem, kterému se jen tak něco nevyrovná. Nakresli nám nějakou rozhlednu, pohled z výšky na krajinu, nebo rozhlednu zapracuj do veršů.


detail

Soutěž o krásnou knihu Bez vody to nejde!

Soutěž o krásnou knihu Bez vody to nejde!

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (20. 2. 2021)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat krásnou knihu „Bez vody to nejde!“? Bohatě ilustrovaná encyklopedie pro děti mladšího školního věku pojímá téma vody skutečně komplexně a také ukazuje, jak si zachovat tento veledůležitý přírodní zdroj, aby z něj mohl mít prospěch každý. Soutěžním úkolem tedy tentokráte bude namalovat vodu (řeku, moře, jezero…) nebo napsat pohádku, povídku nebo básničku o vodě. Obrázek, pohádku, povídku nebo básničku nám zašli a když budeš štěstí, získáš krásnou knihu.


detail

1 2 3 4 5     49     93     poslední