Veverušákova poradna

Co Tě trápí?Máš problém ve škole, doma a nebo s Tvou tajnou láskou? Nebo se chceš jen na něco zeptat? Tak neváhej a napiš nám. Pokusíme se Ti co nejlépe odpovědět. NAPSAT DOTAZ
Jako první se zkus podívat, jestli už se někdo neptal na to samé .
Kontakt, zveřejnění…Pokud nechceš dotaz zveřejnit, prosím připiš to na konec zprávy a také připoj e-mail, na který ti zašleme odpověď.
Tvůj dotaz

Odpovědi

Jsem jiná???

Většina holek v mém věku (14) už mělo kluky, líbaly se a podobně a já si říkám času dost. Drtivá většina se maluje a já kosmetiku nepodporuju, například včera mě kamarádka nalíčila a já jsem si v tom připadala jako někdo jiný. A když jsem se odlíčila a viděla jsem na těch ubrouscích ten makeup a podobně tak jsem se lekla, kolik jsem toho na sobě měla. Plus moje rodina není nějak extra bohatá tak si nic moc nikdy nekoupím a kamarádka se mi divý, že si třeba nekoupím kalhoty, které se mi líbí a já jí nechci říct, že prostě nemáme moc peněz a že si to nemůžu dovolit a že musím být ráda za to, co mám. A na venek se tvářím klidně, a že mě nic netrápí, ale jsem jiná, než si myslí. V životě jsem toho zažila hodně, nedávno mi zemřela sestra a ví to jen má nejlepší kamarádka, nikomu jinému jsem se nesvěřila a ani jsem nechtěla. Když jsem tenkrát seděla v lavici a měla jsem zarudlý oči od pláče tak se nikdo nezeptal, co se stalo... Děkuji, že sem sem mohla napsat tvá Lily.


odpověď

Soutěže

Dobrý den, kdy budete vyhodnocovat skončene soutěže, s pozdravem Jana


odpověď

Jsem jiná než ostatní

Ahoj je mi 14 let, a jsem jiná než ostatní. Většina holek, které znám už mají kluky anebo se alespoň líbaly. Já se bojím toho, že až si najdu kluka, tak mu bude vadit, že jsem se nelíbala, a že to bude trapný. Plus se hodně holek líčí, a když řeknu, že se nelíčím, protože mi to přijde zbytečný, tak my vždycky říkají, že ne, ale opravdu mi přijde blbost se líčit ve 14 letech. Jaký názor máš ty?


odpověď

první     2     5 6 7 8 9     11     poslední