Knižní tipy

Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt

Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt

Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí.


detail

Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!“


detail

Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let

Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let

Kniha obsahuje více než 70 her, které rozvíjejí vyjadřovací schopnosti malých dětí při integraci všech vjemů. Pro rozvoj řeči u dětí od dvou do pěti let ji mohou využít logopedické preventiskty a učitelky v mateřské škole i rodiče.


detail

Introvertka v hlučném světě

Introvertka v hlučném světě

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu.


detail

Žifulíci

Žifulíci

Máte doma zlobidlo? Hurá! Dětská knížka Kateřiny Krobové dokazuje, že i z obyčejného zlobení může vzniknout neobyčejný příběh. Žifulíci – Neposední trpaslíci z Hrádečku zpracovávají témata každodenního života s dětmi s realistickou pointou, a zpestří tak (pra)rodičům výchovu, která dá občas pořádně zabrat. Těm nejmenším pro změnu zábavnou formou vysvětlují někdy ne úplně legrační záležitosti.


detail

první     2 3 4 5 6     153     300     poslední