Knižní tipy

Kouzelná třída mezi strašidly

Kouzelná třída mezi strašidly

Jak by také mohli, když je neučí obyčejná paní učitelka, ale hodná víla. Ta umí čarovat a plnit i ta nejtajnější přání.Když jednoho dne provedou její žáci pořádnou lumpárnu, vnuknou jí nápad na další úžasné dobrodružství.


detail

Mapa z listí

Mapa z listí

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dobrodružnou fantasy dětskou knihou. Vydejte se do světa, kde rostliny mluví, přátelství jsou vzácná a dobrodružství si vás najde za nejbližším ohybem řeky… Nyní i jako e-pub.


detail

Mehlo, Šika, Kňuba a Motora

Mehlo, Šika, Kňuba a Motora

Jsou to totiž úplně dokonalí a bezchybní sourozenci: nikdy nic nepokazí ani nerozbijí, zaručeně si neublíží a vždycky pozdraví a přiskočí na pomoc. Jsou to ty nejšikovnější a nejuspořádanější děti. Kdo to má vydržet?


detail

Agnes a tajemný dům

Agnes a tajemný dům

Agnes se společně s maminkou seznamuje se svým novým domem, který jim odkázala před svou smrtí tajemná a překvapivě nalezená prababička Agnes Maria.


detail

Drak do kapsy

Drak do kapsy

„Když nejsi běžně žijící zvíře a když nejsi vyhynulý tvor, tak co vlastně jsi?“ Mari Jonesové je sice teprve jedenáct, ale zoufale touží stát se vědkyní. Maminka by chtěla, aby byla zvěrolékařkou, jenže jediná zvířátka, která Mari zajímají, jsou ta zkamenělá.


detail

první     2 3 4 5 6     165     324     poslední