Knižní tipy

Pučálkovic Amina - kniha

Poštovní tajemník Pučálka měl úplně normální rodinu, která čítala pět členů - kromě něj ještě jeho žena a pak tři malé děti - Vašek, Růženka, Libor. Jednalo se celkem o tichou, nenápadnou a klidnou rodinu, ovšem jen do jistého momentu.


detail

Mravenečkova dobrodružství

Mravenečkova dobrodružství

Tentokrát je to ale cesta opravdu dobrodružná! Mraveneček musí zachránit svého zraněného strýčka, který se vydal na průzkum až k dalekému řepnému poli.


detail

12 půltónů

12 půltónů

Kniha se originálním způsobem zabývá hudbou ve všech jejích možných podobách. Kdy vznikl první hudební hit? Jak hudba působí na city? Jak a proč se liší hudební cítění v různých oblastech světa. Kniha je plná originálních otázek a překvapivých odpovědí.


detail

Příběhy z amazonského pralesa

Příběhy z amazonského pralesa

Ať už je to volba krále pralesa, holý boj o život nebo hledání pokladů, pořád se něco děje. Vydejte se za dobrodružstvím, poznáním i legrací! Provázet vás bude moudrý lenochod, chytrý makak, líný tapír, pestrobarevný papoušek, spravedlivý jaguár a mnoho dalších zvířecích obyvatel pralesa.


detail

O myšce, která se nebála

O myšce, která se nebála

Jednoho rána se myška rozhodla, že půjde do lesa na průzkum. „Ničeho se neleknu,“ řekla ostatním zvířátkům. A opravdu, ani vlk, ani medvěd, a dokonce ani los ji nevystrašili. Jak to ale dopadlo, když v lesním domečku našla malé, bílé, chlupaté… koťátko?


detail

první     2 3 4 5 6     151     296     poslední