Knižní tipy

Maminko, vyprávěj

Maminko, vyprávěj

Kniha Maminko, vyprávěj je originálním dárkem pro vaši maminku. Jedná se o vyplňovací knihu, kde maminka může zachytit příběhy ze svého života. Kniha obsahuje řadu pečlivě vybraných otázek, například o maminčině dětství, o jejích rodičích a prarodičích, o tom, kam chodila do školy, s kým se kamarádila nebo jaké to bylo, když se jí narodily děti. Najdete zde ale i dotazy týkající se jejích snů, zálib nebo životních zkušeností.


detail

Tajemství řádu arboriánů

Tajemství řádu arboriánů

Tajemství řádu arboriánů je novodobá foglarovka v moderním pojetí, která čtenáře vtáhne a nepustí. Lucka, Patrik a Honza chodí do osmé třídy v malém českém městě. Jednoho dne narazí na znamení, která zde zanechal starý řád arboriánů.


detail

Cestuj!

Cestuj!

Plánujte a zaznamenávejte výlety po Evropě a celém světě. „Cestuj!“ je originální kniha pro všechny cestovatele, která umožnuje plánovat a zaznamenávat výlety po Evropě a po celém světě. V knize si můžete sepsat seznam svých cestovatelských přání, kam byste se chtěli podívat a co byste chtěli ochutnat. Ilustrované mapy jednotlivých evropských zemí a všech světových kontinentů vám nabídnou dostatek inspirace.


detail

Dubánek ve světě lidí

Dubánek ve světě lidí

Třeba jste i vy zahlédli dubánka mezi spadanými žaludy pod dubem nebo v lese objevili malinký domeček z kůry, klacíků a mechu. Možná vám některý z dubových lidiček dokonce zamával na pozdrav. Pokud vrtíte hlavou a dubánky jste ještě nikdy neviděli, mějte oči na stopkách. Příště si jich už určitě všimnete.


detail

Kouzelná třída slaví Den dětí

Kouzelná třída slaví Den dětí

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s dalším pokračováním oblíbené dětské série o žácích z kouzelné třídy. Pohádkové čtení pro začínající čtenáře pochází z pera české autorky Zuzany Pospíšilové a ilustrátora Drahomíra Trsťana.


detail

1 2 3 4 5     163     321     poslední