Knižní tipy

Nevrlý Ruda

Nevrlý Ruda

Sluníčko moc svítí, obloha je příliš modrá a banány? Banány jsou přehnaně sladké!Jeho kamarádi vůbec nechápou, proč je naštvaný. Určitě by mu pomohlo, kdyby se pořádně narovnal, začal se usmívat a vůbec se choval jako každé spokojené zvíře v pralese: skákal, plaval, válel se, objímal a smál se. Dobrá nálada přijde pak tak nějak sama. Ruda se poctivě snaží, ale nejde to. A hlavně: on přece vůbec není naštvaný!


detail

Psí kusy s tátou

Psí kusy s tátou

Krátké příběhy ze života psího kluka a jeho tatínka, kteří bydlí v jednom malém domě se svým pánem. Kniha vychází ze zásad genetické metody výuky čtení, proto jsou všechny příběhy v knize psány velkým tiskacím písmem a jsou řazeny od příběhů čtenářsky jednodušších (s užitím krátkých slov) až po ty složitější (pohádky dvoj až trojslabičné).


detail

Motýlek motýl

Motýlek motýl

Lucinčina zahrada je plná barevných tvorů, kteří bzučí, ševelí a poletují. Ale kde se schovává ten, kterého má ze všech nejraději? Nádherný, pestrobarevný motýl?


detail

A zase ten Charlie

A zase ten Charlie

Volné pokračování knihy „Charlie, po čertech milý andílek“, přináší další porci neuvěřitelných a přesto většině pejskařů velmi dobře známých vtipných historek a situací.


detail

1 2 3 4 5     163     322     poslední