Knižní tipy

Jak vychovat maminku

Jak vychovat maminku

Vychovat šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na maminky je totiž potřeba dohlédnout.


detail

Jak pohlídat dědečka

Jak pohlídat dědečka

Hlídat dědečka je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na dědečky je totiž potřeba dohlédnout.


detail

Ve škole se dějou věci!

Ve škole se dějou věci!

Hedvika s maminkou si nejprve myslí, že to lupiči obhlížejí terén! Když se ukáže, že je to obyčejný školní autobus, znamená to, že začátek školního roku je na spadnutí. A začnou se dít věci!


detail

Cesta do pohádky

Cesta do pohádky

Cílem této knihy je ukázat jednu z možností, jak propojit literární předlohu a metody dramatické výchovy při práci s předškolními dětmi. Inspiruje k tomu, jak učit děti a dospělé hledat společnou cestu k příběhům, pohádkám, poezii, dramatické výchově, ale hlavně k životu právě přes pohádkové hrdiny, jejich svět a problémy a také přes tvorbu a realizaci literárně-dramatických projektů.


detail

Pučálkovic Amina - kniha

Poštovní tajemník Pučálka měl úplně normální rodinu, která čítala pět členů - kromě něj ještě jeho žena a pak tři malé děti - Vašek, Růženka, Libor. Jednalo se celkem o tichou, nenápadnou a klidnou rodinu, ovšem jen do jistého momentu.


detail

první     3 4 5 6 7     153     299     poslední