Knižní tipy

Pecivál domácí je hrdinou léta

Pecivál domácí je hrdinou léta

Hoví si ve zrezivělé konvi a nevystrčí ven ani nos. I kdybyste ho lákali sebevíc. Vystačí si s pojídáním drobků a lenošením ve svém křesle.


detail

Bez vody to nejde!

Bez vody to nejde!

Ráno si vyčistit zuby, přes den pít a jít si zaplavat, večer zalít zahradu a vysprchovat se. K tomu všemu potřebujeme vodu. Na druhou stranu děti stále slyší, že by měly vodou šetřit. Proč?


detail

Mindfulness pro zvládání hněvu

Mindfulness pro zvládání hněvu

Občasný pocit frustrace ze školy, ze vztahů s kamarády a rodičů, nebo dokonce ze života je docela normální. A za to, že dospívající někdy ztratí hlavu a reaguje hněvem, se nemusí stydět, to se stává. Dospívání je složité období a je třeba se během něj vypořádávat s mnoha výzvami, ovšem je to ještě složitější, pokud teenager nedokáže během stresujících situací zachovat klid.


detail

Nový domek pro myšku

Nový domek pro myšku

Jak může myška dostat velké jablko do svého malinkého obydlí? Nezbude jí nic jiného, než si najít jiné, o něco větší bydlení. Všechny domečky, které cestou potká, ale už mají svého nájemníka. Jak její putování za novým domkem dopadne, to se dozvíte v knížce.


detail

Dárek pro milovníky psů

Dárek pro milovníky psů

Hned dvojici výjimečných knih, které nesmí chybět v knihovně žádného pořádného chovatele psů, nabízí eshop táborské zoologické zahrady. Jsou jim tituly „Chov psů – příručka pro zodpovědného chovatele“ a „Jak prodloužit život vašeho psa“. Autorem obou je ředitel zoo Evžen Korec, který je vystudovaný genetik, dlouholetý chovatel psů plemene cane corso a také předseda Cane Corso klubu ČR. Shrnul v ní nejen své zkušenosti získané praxí, ale hlavně nejnovější poznatky v oblasti genetiky psů. Knihy tak jsou vhodným vánočním dárkem nejen pro lidi, kteří už psa chovají, ale i pro ty, kteří o jeho pořízení uvažují.


detail

první     3 4 5 6 7     159     311     poslední