Články

Pohádky o Malé tlusté víle

Pohádky o Malé tlusté víle

Jiří Dědeček napsal, čte a zpívá, co všechno může zažít společnost osmi hraček a jednoho kocoura… Supraphon vydal jeho úspěšnou dětskou knížku „Pohádky o Malé tlusté víle“ v audio podobě!


detail

Nová mláďata v ZOO Ústí nad Labem

V neděli 3. listopadu v nočních hodinách přišlo na svět mládě, klisnička, u zeber Hartmannové. Matkou se stala devítiletá klisna Dona a toto je její první mládě.


detail

Na tom našem dvorku - Výlet za humna

Děda Zdvořáček v letním dusnu poklimbával na lavičce pod lipou, když ho právě probudila babka Babánková , z jeho nejmilejšího snu. Děda totiž měl své sny rozdělené na kategorie.


detail

Na tom našem dvorku - Záhadné šifry

Děda Zdvořáček seděl na lavičce pod lipou a listoval v žlutém notesu na jehož vrchních deskách se skvěl černý nápis Zlaté Stránky . cz. pro PLZEŇSKÝ A KARLOVARSKÝ KRAJ.


detail

Na tom našem dvorku - Sladký sen dědy Zdvořáčka

Na lavičce pod lipou spal svůj sladký sen v závěru léta děda Zdvořáček. Spalo se mu sladce protože ho nikdo nerušil a co si povídali sousedé na jiných lavičkách ho v podstatě nezajímalo, sem tam občas mávl rukou jako by hlasoval, hlavně že mu pošťačka přinášela důchod a nemusel se zajímat o žádnou jinou práci.


detail

první     208     416     622 623 624 625 626     636     646     poslední