Články

Puntíkový den ve školní družině

Puntíkový den ve školní družině

Jde o osvětový projekt, jehož cílem je seznámit se, ale i šířit mezi širokou veřejností povědomí o tom, že kožní onemocnění lupenka není infekční onemocnění. Světový den psoriázy oslaví široká veřejnost 29. října 2022. Celorepublikový happening probíhá v týdnu 24. 10. – 29. 10. 2022.


detail

Dopravní odpoledne v družině

Dopravní odpoledne v družině

Každým rokem v měsíci říjnu probíhá „dopravní odpoledne ve školní družině“, kdy se zaměřujeme na bezpečnost chodců, cyklistů a vůbec na silniční provoz. Tato akce se stala tradiční a nechyběla ani dnes.


detail

Podzim

Podzim

Téměř všichni jistě mají rádi roční období podzim. Milovníci přírody si ho naplno užívají. Rostou houby a houbaři mají nadílku. Podzim jako malíř si pohrává s listím a mění jeho barvy. Vždyť i toto je pohlazení po duši.


detail

Den stromů ve školní družině

Den stromů ve školní družině

Den stromů byl ve světě vyhlášen již mnohem dříve, ale v České republice se začal slavit od roku 1906. Tento den má připomenout, jak důležité pro naši planetu jsou lesy a stromy. Díky nim se udržuje příznivé bioklima pro život člověka. Stromy, díky kterým se můžeme nadechnout v, létě nám dávají stín a jejich přítomnost nás uklidňuje. V jejich korunách, ale i kořenech a kůře žije velké množství živočichů, kterým poskytují domov a úkryt. Ukazují nám střídání ročních období. V České republice tak najdeme 60 miliard stromů, les pokrývají třetinu našeho území.


detail

první     3 4 5 6 7     206     405     poslední