Články

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata je projekt Českého rozhlasu, který se snaží plnit přání osamělých babiček a dědečků v domovech pro seniory. Senioři prozrazují svá přání, své sny. I děti naší školní družiny si dnes zahrály na „Ježíškova vnoučata.“


detail

Zvířátka v lese mají Vánoce

Zvířátka v lese mají Vánoce

Jsou tu Vánoce! Všichni se radují a těší se na dny volna, kdy v době vánoční jsou všichni pohromadě v kruhu rodinném. Ale pozor! Děti školní družiny myslí i na naše lesní zvířátka, kterým tradičně před ukončením roku chodí zdobit stromek. Pod stromečkem i v níže rostoucích větvích nechávají pro ně pamlsky.


detail

Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vytoužené, nejkrásnější svátky v roce, opět po roce jsou tady! Už se na ně těšíme. Vánoce již přišly i k nám do školní družiny. Čas dárků, čas vzájemného porozumění, čas naslouchání a tolerance. Čas pro dárky pod stromečkem, čas být dárcem, ale i čas být obdarován.


detail

Připravujeme Vánoce ptáčkům

Připravujeme Vánoce ptáčkům

Ptáte se, proč? Myslí na ně již dnes děti 1. oddělení školní družiny. Rozhodly se, že před tím, než začne sčítání ptactva u krmítka, vyrobí pro ně pamlsek na borové šišce, aby si je nalákaly do blízkosti pozorování a mohly tak dobře sčítat ptáčky na krmítku. Toto pozorování začíná již 10. ledna a koná se až do 12. 1. 2020.


detail

Zdobení perníků v kroužku vaření

Zdobení perníků v kroužku vaření

Při školním klubu pracuje kroužek vaření, kam dochází děti z 2. stupně naší školy. Ten pracuje pod vedením paní vychovatelky školní družiny, Miroslavy Pacákové.


detail

první     2 3 4 5 6     165     324     poslední