Články

Milé překvapení

Milé překvapení

Poslední den ve školní družině, besídky v odděleních máme za sebou, dárky rozdány, předvánoční dílny skončily, stromeček pro zvířátka je ozdoben, a co budeme dělat? Plán byl, ale čas mění plány. Nikdo z nás nečekal, jaké nás v posledním dni může čekat překvapení.


detail

Příprava Vánoc pro zvířátka

Příprava Vánoc pro zvířátka

Tradiční akcí posledního dne bývalo v naší školní družině celodružinové zdobení vánočního stromku v lese pro zvířátka. Vždyť i ona mají Vánoce a něco dobrého na přilepšení si smlsnou. Ne jinak tomu bylo i letos, i když o něco dříve a trochu zase jinak.


detail

Vánoční besídky ve školní družině

Vánoční besídky ve školní družině

V posledním týdnu školní výuky před nástupem na zimní prázdniny se vždy v jednotlivých odděleních děti těšily na vánoční besídky. Ty se nikdy neobešly bez dárků, ale i připomenutí si zvyků a tradic Vánoc. Stejně tomu bylo i letos.


detail

Děti dětem

Děti dětem

V této době by si lidé měli být blíž, měli by naslouchat jeden druhému a navzájem si pomáhat. Vánoce v mnoha zemích jsou chápány jako svátky pokoje, rodiny, lásky a lidé je slaví ve svých rodinách. Ovšem ne všichni mají stejnou šanci na takovéto Vánoce. Ne všechny děti mohou dostat tolik dárků, kolik by si přály. A tak děti naší školní družiny se každým rokem zamýšlí, jak by i ony mohly pomoci.


detail

1 2 3 4 5     177     350     poslední