Články

A je tu konec

A je tu konec

Nedávno jsme dorazili na tábor do Nebřezin u Plas, na řece Střele a dnes máme poslední program. Při vzpomínce na to, co všechno jsme zažili, viděli a dělali, se nám vybavuje další otázka. Máme za sebou jednu čtvrtinu prázdnin. To to ale letí.


detail

V Zoo Brno funguje veřejný gril

V Zoo Brno funguje veřejný gril

Další novou službu mohou od léta využít návštěvníci brněnské zoo. V horní části areálu je k dispozici ve zkušebním provozu veřejný gril.


detail

Prázdninová fotosoutěž

Prázdninová fotosoutěž

Ústecká zoologická zahrada vyhlásila na začátku prázdnin fotografickou soutěž pro všechny návštěvníky, a nemusí to být vždy ti, kteří se fotografování věnují na vyšší úrovni. „Myslím, že zde bude platit pravidlo být ve správný čas na správném místě,“ míní tisková mluvčí Věra Vrabcová. „Téma soutěže je jednoznačné a přizpůsobili jsme mu i název – Vyfoť si svého tučňáka. Jedná se o pořízení snímku našeho letošního V. I. P. odchovu u tučňáků brýlových. Letos v květnu se rodičovskému páru vyklubala dvě mláďata, jednalo se jednak o jejich první odchov, ale zároveň i o premiéru v historii zoo.


detail

Táborská ZOO má nový talent – Sáru Hruškovou!

Táborská ZOO má nový talent – Sáru Hruškovou!

Den doslova nabitý zážitky mají za sebou návštěvníci ZOO Tábor, kteří se v sobotu zúčastnili Zahradní slavnosti. Zatímco nejmenší hosté usilovně soutěžili a sbírali body při plnění úkolů na osmi stanovištích, dospělí v červencovém horku se zaujetím sledovali například sokolnickou show, při níž mohli vidět v „akci“ také puštíka bradatého.


detail

Kuchařská soutěž

Kuchařská soutěž

V neděli 7.7.2019 nás na letním táboře v Nebřezinech navštívily účastnice soutěže Mastershev 2019 Ester a Bára, které si pro nás připravily soutěžní klání mezi oddíly ve vaření v polních podmínkách pod názvem Mestršef Nebřeziny 2019.


detail

1 2 3 4 5     158     312     poslední