Články

Les ve škole

Les ve škole

Tento program se stal tradicí v naší školní družině již od jeho prvopočátku, kdy vznikl. Plně jsme si v družině uvědomili, že děti mají mizivý vztah k přírodě a do přírody chodí opravdu málo. Děti tráví venku poměrně málo času. To ovšem neplatí o našich odděleních naší školní družiny. My se snažíme do činnosti vnést co nejvíce činností v přírodě. Vždyť to je nejlepší možnost, jak dětem zpříjemnit činnost. Vždyť program Les ve škole podporuje přímý kontakt dětí s přírodou. A o tom to všechno je.


detail

Prázdniny na dosah

Prázdniny na dosah

Huráá! Děti je již očekávají s největší radostí. Tábory, dovolená, koupání, odpočinek. Stejně to vidí i vedoucí a instruktoři z PS Beroun – Závodí. Ty již připravovali o tomto víkendu svoji základnu na stanový tábor.


detail

Veverušáci se mají čím pochlubit

Veverušáci se mají čím pochlubit

Přestože konec školního roku se blíží mílovými kroky k závěru, Verušáci – 2. oddělení školní družiny může být se svojí prací nadmíru spokojeno. Podařilo se opět udělat kus práce, na kterou mohou být děti hrdé. To se též projevilo dnes, kdy si v oddělení prohlédly to, co vyhrály v poslední době. Vždyť na to nebyl ještě ten správný čas.


detail

Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Již tradičně se koncem června schází na Husově náměstí občané Berouna a děti ze základních škol. Naši školu vždy reprezentují děti školní družiny. Ještě před odchodem na vzpomínkovou akci si děti o Mistru Janu Husovi povídaly.


detail

1 2 3 4 5     201     398     poslední