Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Den dětí v Miniuni

Den dětí v Miniuni

Neváhejte dorazit do areálu Miniuni, kde pro Vás již tento víkend 30. – 31. 5. máme připraveno spoustu zábavy. Těšit se můžete na tvůrčí dílny, malování na obličej, kolo štěstí, sportovní hry, dětské taneční vystoupení a mnoho další.


detail

Pohádkový den dětí

Pohádkový den dětí

No přece hned na ten první, kdy se slaví DEN DĚTÍ. Oslava Dne dětí se letos na loučeňském zámku koná v poslední květnový víkend, a to v sobotu 30.5. i v neděli 31.5. Slavit budeme v duchu romantického středověku, v našem zámeckém Sherwoodu s Robinem Hoodem a jeho družinou. Všechny děti, které přijdou v kostýmu, od nás dostanou zmrzlinu zdarma!!!


detail

Hurvínek s Máničkou oslaví Den dětí v Mirakulu

Hurvínek s Máničkou oslaví Den dětí v Mirakulu

Není lepšího místa, kde oslavit Den dětí než v milovickém Parku Mirakulum. V kouzelném světě plném dětského smíchu, zábavy i ponaučení chystají oslavy dne těch nejmenších na sobotu 30. května. „Taťuldo, jedeme si hrát do Mirakula!” těší se Hurvínek. Co na tom, že mu táhne na devadesát. O tom, že ostrovtipem stále srší na všechny strany, přesvědčí poslední květnovou sobotu i návštěvníky Parku Mirakulum.


detail

Ochutnej Afriku na Mniší hoře

Ochutnej Afriku na Mniší hoře

Poznejte s námi černý kontinent – tak nazvali afričtí studenti Mendelovy univerzity v Brně nedělní program Dne Afriky v brněnské zoologické zahradě. Ochutnat tradiční pokrmy, vyzkoušet si africké tance nebo pletení copánků a vyfotit se v typickém africkém oděvu budou moci návštěvníci 24. května v Africké vesnici na vrcholu Mniší hory.


detail

Světový den želv

Světový den želv

Na sobotu 23. května připadá Světový den želv, takže u této příležitosti připravila ústecká zoo program pro veřejnost, který s těmito zástupci plazů souvisí. „Světový den želv připomínáme v naší zoo poprvé. Bude se týkat nejen suchozemských želv, které zde chováme, ale prostřednictvím výstavy fotografií se přesuneme až do Indonésie, kde se zaměříme na svět želv mořských,“ přiblížila tisková mluvčí zoo Ing. Věra Vrabcová.


detail

první     59     118     177 178 179 180 181     210     239     poslední