Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Putování v čase aneb zpět na Malostranský rynek

Na vycházce pocestujeme časem až do středověku a budeme si vyprávět o tom, co bylo v podhradí a jak vypadal ten správný rynek. Zmíníme důležité stavby, které na něm nesměly chybět, představíme si pozdější vznik šlechtických paláců i řád jezuitů, a ukážeme si znak Malé Strany.


detail

Pozvání na Roštejn

Pozvání na Roštejn

Tento víkend se na hradním nádvoří odehrají pohádky z repertoáru Královské divadelní společnosti Effrenata ze Žďáru nad Sázavou.


detail

Klokani

Klokani

„Klokani“, zdvojené až ztrojené vidění a třesoucí se půda pod nohama. Nejedná se o diagnózu úžehu, ale o stručný popis toho, co se 22. srpna bude odehrávat v rodinném Parku Mirakulum. Již druhým rokem se v tomto vyhledávaném areálu ve středočeských Milovicích sejdou dvojčata, trojčata, čtyřčata, paterčata, „klokaní“ mámy i tátové a bubeníci, aby společně pokořili hned několik českých rekordů.


detail

12. Princeznovský bál

12. Princeznovský bál

Všechny malé princezny z České republiky se každoročně schází na Princeznovském bále, který se pro tentokrát odehraje v kouzelném prostředí zámku Hluboká. V sobotu 8. srpna od 10 do 16 hodin se tak budete moct s celou rodinou vydat do zahrad jihočeského zámku a setkat se s princeznami ze všech koutů světa. Celým dnem provede herečka Sabina Laurinová, kterou všichni dobře známe z nejkrásnějších českých pohádek.


detail

první     59     118     175 176 177 178 179     213     247     poslední