Články

Les ve škole

Les ve škole

Les ve škole je mezinárodní výukový program o lese, který běží v 21 zemích světa. U nás jej koordinuje Sdružení TEREZA se sídlem v Praze. Do tohoto projektu je zapojena i naše školní družina a školní klub. V tomto již končícím školním roce 2014 – 15 je v programu zapojeno 380 základních škol a jiných vzdělávacích zařízení.


detail

Školní družina i školní klub hodnotí svoji činnost

Školní družina i školní klub hodnotí svoji činnost

Deset měsíců měla jednotlivá oddělení školní družiny i školní klub na to, aby se vypořádala s úkoly, které si dali všichni na počátku nového školního roku 2014 – 15. Celková činnost všech byla motivována 750. výročím první zmínky města.


detail

BEROUN mě bere

BEROUN mě bere

Konec školního roku klepe na dveře, ale činnost školní družiny graduje. Zdaleka ještě není konec. A tak se děti druhého oddělení školní družiny vydávají dnes po okruhu Průvodce, BEROUN mě bere.


detail

Maškaráda čili Fantom opery

Nikdy mě dílo Terry Pratchetta nijak zvlášť nezaujalo. Myslela jsem si, že je to jenom další tuctová fantasy, ve které se neustále opakují zažité stereotypy. Přestože se mi několik lidí tuhle domněnku snažilo neúspěšně vyvrátit, rozhodla jsem se, že mi nemůže nijak uškodit, když se aspoň s jedním dílem zeměplošské série seznámím. Tak jsem se dostala k záznamu divadelní hry Maškaráda čili Fantom opery v podání Divadla v Dlouhé.


detail

Nepečené dorty

Nepečený dort je rychlou a velice chutnou variantou i na léto. Receptů na nepečené dorty je opravdu mnoho. Dva z nich právě přichází k vám…


detail

první     125     250     373 374 375 376 377     438     499     poslední