Články

Letní škola čar a kouzel

Letní škola čar a kouzel

Účastníky – studenty letního tábora v Nebřezinech, Pionýr, z. s. – Pionýrské skupiny Beroun – Závodí v 1. běhu, zval dopis do letní Školy čar a kouzel v Nebřezinech.


detail

Mládě gibona bělolícího

Mládě gibona bělolícího

Novým přírůstkem se může pochlubit ústecká zoo – narodilo se zde mládě gibona bělolícího. Je to první potomek „nově“ sestaveného páru samice Beaut a samce Samuna. Ten přišel v roce 2010 ze Zoo Liberec jako sedmiletý, Beaut pochází z ústeckého chovu, narodila se v roce 2006. „Narození mláděte je pro nás příjemným překvapením, protože jsme už začali ztrácet naději. Pár byl sestaven v roce 2010, nějakou dobu samozřejmě trvá, než si zvířata na sebe zvyknou a začnou spolu harmonizovat.


detail

Přibalte si do batohu

Chystáte se na výlet? Míříte o víkendu pod stan nebo do kempu? Možná vám přijde vhod několik osvědčených receptů na drobnosti, které se dají přibalit s sebou do batohu. Ne, že bych byl zrovna za kuchařského mistra, kuchtím jen v těch nejnutnějších případech, ale různé drobnosti k zakousnutí bývají nejdražší. Proč tedy utrácet za něco, co si můžu doma „uplácat" sami a za ušetřený peníz nakoupit něco úplně jiného než jídlo.


detail

Zajímavosti

Tentokráte se dozvíte zajímavosti o ozónové vrstvě, vlně a taky o hladu a hladovění.


detail

Co dělat o prázdninách?

Co dělat o prázdninách?

Prázdniny jsou tady! Pro děti vytoužená doba volna, pro rodiče možná lehce stresové období – děti jsou celý den doma a nápady, jak je během prázdnin zabavit mohou začít postupně docházet.


detail

první     125     250     375 376 377 378 379     441     503     poslední