Články

Bugs Bunny

Bugs Bunny patří mezi největší stálice studia Warner Bros, přičemž je už na světě skoro sedmdesát pět let. Byl vytvořen v Leon Schlesinger Production, které se později přejmenovalo právě na Warner Bros. Původně se začal objevovat od třicátého dubna 1938, ovšem v trochu jiném vzhledu, než má dnes.


detail

Psi versus lidé

Tak tomu je vlastně odjakživa. Jeho věrnost a oddanost vůči člověku je bezbřehá. Lidé se však velmi často chovají velmi špatně ke svým štěkajícím přátelům. Zkusme se vžít do jejich rolí, když se třeba dostanou do útulku.


detail

Tancuj! Možné je všechno

Tancuj! Možné je všechno

Na webových stránkách www.sik.cz právě probíhá úvodní kolo nové taneční soutěže pro základní školy. Nese název Tancuj! Možné je všechno a svůj talent, souhru a zajímavou choreografii v ní mohou ukázat týmy o maximálně 8 členech. Vítězové se mohou těšit na víkendový taneční workshop pod vedením zkušených profesionálů z NG Dance Crew a také na koncert zpěvačky Markéty Konvičkové pro celou základní školu.


detail

Marathon – příběh běžce

Marathon – příběh běžce

Tento unikátní formát sama autorka nazývá chansonetto. Před čtenářem-posluchačem se odvíjí lidský osud jako dlouhý běh, při němž člověk bojuje se svými slabostmi a touhami. Právě proto nese album a kniha název Marathon – příběh běžce.


detail

Mezinárodní den muzeí a galerií

Mezinárodní den muzeí a galerií

I tento den, který připadá na 18. května, si děti školní družina a školního klubu letos připomněly. Každé oddělení po svém, dle vlastního nápadu. Cíl byl pro všechny stejný: „přiblížit dětem činnost muzea a galerie“.


detail

první     108     216     322 323 324 325 326     382     438     poslední