Články

Kroužek pohybových her

Kroužek pohybových her

Dalším kroužkem, který pracuje při školní družině, je kroužek pohybových her a vede jej vychovatelka Jana Nováková. Kroužek se schází pravidelně každý týden.


detail

Zamykání Berounky

Zamykání Berounky

Každým rokem aktivní vodáci zamykají své řeky a tím se loučí se sezonou. My jsme se rozhodli ve školní družině a klubu, že naší řeku, která protéká Berounem a my, k ní máme velice blízko, zkusíme letos také zamknout. Jak jsme si řekli, tak jsme učinili.


detail

Noví obyvatelé pavilonu Tanganika

Noví obyvatelé pavilonu Tanganika

Pavilonu Tanganika v ostravské zoologické zahradě obývají hroši, krokodýli štítnatí a řada druhů ryb. Nově k nim přibyli i zástupci ptáků – hejno leskoptví nádherných, které se v prostoru pavilonu pohybují volně.


detail

Klokánek

Klokánek

Martin na bílém koni má podle pranostik přijet až příští týden, nicméně po ZOO Tábor už jedna vločka poletuje. I když přesněji by tahle věta měla znít jinak. Po ZOO Tábor už jedna Vločka poskakuje. Přesně tak se totiž jmenuje malý klokan, který se letos v létě narodil táborskému páru albinotických klokanů rudokrkých. Jméno mu navrhli sami příznivci zoologické zahrady na jejím facebooku.


detail

Halloween – odpoledne v Muzeu Českého krasu

Halloween – odpoledne v Muzeu Českého krasu

Úterý 31. 10. 2017. Děti naší školní družiny a klubu se zúčastnily tak trochu strašidelných oslav spojených s Halloweenem. K těmto oslavám se naprosto hodí podzim s prodlužující se nocí, sychravým počasím a usínající přírodou. Předvečer Všech svatých nastává každý rok 31. říjena, kdy se na oslavu všichni připravují. Dlabou dýni se svíčkou anebo různými čarodějnickými dekoracemi. Na tento den jsme se připravovali i my. Někteří z nás si dokonce pořídili i masku.


detail

první     59     118     177 178 179 180 181     298     415     poslední