Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Zářijová akce v zoo

Je určena hlavně školákům a jejich rodičům, neboť přispěje k příjemnějšímu přechodu od prázdnin ke školním povinnostem. Její název – Pojďme si hrát do zoo – vystihuje i její zaměření.


detail
ZOO Ústí nad LabemÚstí nad Labem

Den pro supy

Pro malé i velké návštěvníky bude připraven speciální program, který zájemcům přiblíží tyto majestátní mrchožrouty. Dozví se např., jaký význam mají tito ptáci v přírodě, jak pomáhá Zoo Ostrava při jejich ochraně, ale třeba také které druhy supů mohl spatřit Vinnetou. Děti se budou moci na chvilku supem i stát. Proběhne i speciální komentované krmení supů.


detail
ZOO OstravaOstrava

Merkur láká velké i malé

Výstava Fenomén Merkur v galerii Podbrdského muzea v Rožmitále pod Třemšínem už přilákala téměř 2500 návštěvníků.


detail
Podbrdské muzeumRožmitál pod Třemšínem

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích Vás srdečně zve na čtvrtý ročník TROCNOVSKÝCH SLAVNOSTÍ, které se uskuteční v sobotu 9. září 2017 od 13:00 hodin v areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova (Trocnov, 373 12, Borovany). Vstup je jako každý rok zcela zdarma. Akce připomene 500. výročí od počátku reformace církve, kdy Martin Luther zveřejnil svých 95 tezí. Návštěvníci se i letos mohou těšit na bohatý kulturní a doprovodný program určený pro děti i dospělé.


detail
Jihočeské muzeumČeské Budějovice

první     36     72     106 107 108 109 110     179     248     poslední