Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Železniční depozitář v Chomutově

V letošním roce zpřístupnilo Národní technické muzeum Železniční depozitář v Chomutově na celou letní sezónu. Na 100 kolejových vozidel ze sbírky NTM si od června přišlo prohlédnout přes 8 000 návštěvníků, a muzeum se pro velký zájem rozhodlo prodloužit otevírací dobu depozitáře až do neděle 29. října.


detail
Železniční depozitářChomutov

Den pro antilopu Derbyho

Sobota 26. srpna bude v ostravské zoologické zahradě věnovaná největší a zároveň nejohroženější antilopě světa – antilopě Derbyho. Už poosmé se zde uskuteční tradiční akce organizovaná spolkem Derbianus Conservation, který se v záchraně této antilopy angažuje. Zoo Ostrava tento záchranný projekt podporuje od roku 2010 a od loňského roku i každý návštěvník zoo prostřednictvím projektu Koruna ze vstupu.


detail
ZOO OstravaOstrava

Zoo Ostrava pořádá ve spolupráci s atletickým klubem SSK Vítkovic druhý ročník charitativního běhu. Tentokrát podpoříme záchranný program pro langury indočínské, jedny z nejohroženějších primátů světa, kteří stojí nad propastí vyhubení.


detail
ZOO OstravaOstrava

Ve dnech 25. – 26. srpna se uskuteční dvoudenní akce pro rodiny s dětmi – Strašidelná noc na hradě. Návštěvníci Slezskoostravského hradu tak mohou na konci prázdnin opět prokázat svou odvahu a statečnost.


detail
Slezskoostravský hradSlezskoostravský hrad

první     36     72     106 107 108 109 110     179     248     poslední