Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Je již milou tradicí, že jedna z festivalových sobot Dvořákovy Prahy patří zábavnému Rodinnému dni. Pestrý program v sobotu 16. září láká návštěvníky bez rozdílu věku na dopolední matiné s Dvořákovou Novosvětskou, open air koncerty na schodech Rudolfina, dílničky a humorné provedení baletu Bohuslava Martinů.


detail
PrahaPraha

Mezinárodní den slonů v Zoo Ostrava

Sobota 12. srpna bude v naší zoo věnována slonům, a to nejen těm ostravským. Pro děti i dospělé bude připraven speciální sloní program, při němž se dozvědí o chovu slonů v lidské péči i o jejich alarmující situaci ve volné přírodě. Představen bude i sloní sameček Chandru, který se v zoo narodil před měsícem.


detail
ZOO OstravaOstrava

Stezka korunami stromů Krkonoše

Pro všechny fanoušky přírody, českých hor a nevšedních zážitků, mají Krkonoše od července nové lákadlo. Na úpatí Černé hory mohou navštívit novou Stezku korunami stromů Krkonoše. Ta je zavede nejen k vrcholkům stromů, ale také k jejich kořenům a těšit se mohou i na velké množství zajímavých informací o okolní přírodě. Pro vyznavače akční zábavy jsou pak na Stezce přichystány také tři zábavní stanice a suchý tobogán v délce 80 metrů. „Věříme, že si výlet na Stezku užijí opravdu všichni.


detail
KrkonošeKrkonoše

Prohlídka vybraných prostor Národního divadla. Na děti čeká vyprávění o tom, jak bylo těžké divadlo vybudovat (a to hned dvakrát) a otázka zdali pak vědí, kdo vymaloval divadelní oponu?


detail
PrahaPraha

Letní Letná

14. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná odstartuje 17. srpna, aby až do 3. září dal prostor širokému mezinárodnímu společenství špičkových artistů, žonglérů, herců, mimů, tanečníků, muzikantů i dalších umělců. Letenské sady se tak na tři týdny změní v jedinečný svět, v němž to hýří neotřelými nápady, hravou energií, výbuchy smíchu a především neuvěřitelnými výkony odvážně popírajícími fyzikální zákony.


detail
LetnáLetná

první     35     70     105 106 107 108 109     177     245     poslední