Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Den bez palmového oleje

Sobota 19. srpna bude v několika českých a slovenských zoologických zahradách Dnem bez palmového oleje. Také Zoo Ostrava se ke společné akci upozorňující na problematiku pěstování palmy olejné připojí. Pro návštěvníky bude připraven speciální program.


detail
ZOO OstravaOstrava

VyšeHrátky

Začátkem srpna se letní prázdniny přehouply do druhé poloviny. Práce na tom, aby byly ještě o týden dělší, jsou v plném proudu! Letos už počtrnácté se o to postará interaktivní festival (nejen) pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky.


detail
VyšehradPraha

Lev Simba oslaví své sedmé narozeniny s návštěvníky ZOO Tábor.


detail
ZOO TáborTábor

Je již milou tradicí, že jedna z festivalových sobot Dvořákovy Prahy patří zábavnému Rodinnému dni. Pestrý program v sobotu 16. září láká návštěvníky bez rozdílu věku na dopolední matiné s Dvořákovou Novosvětskou, open air koncerty na schodech Rudolfina, dílničky a humorné provedení baletu Bohuslava Martinů.


detail
PrahaPraha

Mezinárodní den slonů v Zoo Ostrava

Sobota 12. srpna bude v naší zoo věnována slonům, a to nejen těm ostravským. Pro děti i dospělé bude připraven speciální sloní program, při němž se dozvědí o chovu slonů v lidské péči i o jejich alarmující situaci ve volné přírodě. Představen bude i sloní sameček Chandru, který se v zoo narodil před měsícem.


detail
ZOO OstravaOstrava

první     35     70     105 106 107 108 109     178     247     poslední