Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

V ZOO Tábor se o Velikonocích naučíte plést pomlázky

Vlastnoručně vyrobenou pomlázkou z vrbových proutků se mohou na letošní velikonoční koledování vypravit všichni, kdo o prodlouženém svátečním víkendu zavítají do ZOO Tábor. Už od pátku 14. dubna až do velikonočního pondělí 17. dubna je pro všechny návštěvníky táborské zoologické zahrady připraven bohatý program.


detail
ZOO TáborTábor

O Velikonočním pondělí dříve do zoo

Ostravská zoologická zahrada bude otevřená po celou dobu velikonočních svátků od 9 do 19 hod., o Velikonočním pondělí dokonce o hodinu dříve. Připraven bude i speciální program.


detail
ZOO OstravaOstrava

Pletení pomlázky na Lipně

Velikonoční svátky se i v Česku stávají ideálním termínem pro návštěvu turisticky atraktivní lokality. Prodloužený víkend se čtyřmi dny volna si o to doslova říká. Na Lipně bude probíhat již tradiční pletení pomlázek, chybět nebudou ani tvořivé dílny pro nejmenší děti. Jedna z nejvyhledávanějších rodinných destinací v ČR tak vychází vstříc hlavně rodičům, kteří chtějí dopřát svým dětem něco z velikonočních tradic.


detail
LipnoLipno

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem.


detail
Divadlo kouzel Pavla KožíškaLíbeznice

14.–17. dubna připravila brněnská zoo pro návštěvníky bohatý program. Své umění ukáže mistr sklář a mistr řezbář a jejich řemeslo si budou moci vyzkoušet i děti. V sobotu bude součástí velikonočního programu charitativní jarmark. Větší děti si mohou své znalosti prověřit na vědomostní stezce, která bude připravená na neděli.


detail
ZOO BrnoBrno

první     33     66     98 99 100 101 102     166     230     poslední