Soutěže

Soutěž s Ducháčkovic rodinou

Soutěž s Ducháčkovic rodinou

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (14. 10. 2014)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat jednu ze dvou knih „Ducháčkovic rodina – aneb Strašidla mezi námi“? Stačí jen na e-mail redakce zaslat vlastní krátký příběh, básničku nebo obrázek, ve kterých se budou vyskytovat duchové a strašidla.


detail

Soutěž o bezva věci do školy

Soutěž o bezva věci do školy

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (9. 9. 2014)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat jeden ze dvou balíčků se super věcmi do školy? Pro kluky je připraven balíček s batohem, boxem na svačinu, školním penálem a diářem a pro holky pak taška přes rameno a taky boxík na sváču, penál a školní diář. Vše se super motivem Příšerek.


detail

Soutěž s Timmym Nezdárkem

Soutěž s Timmym Nezdárkem

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (4. 9. 2014)vaše příspěvky a výherci

Chceš získat jednu ze tří knih „Timmy Nezdárek: Koukej, co jsi provedl“? Stačí nám zaslat vlastní krátký příběh, básničku nebo obrázek, ve kterých se bude vyskytovat nezbedný Timmy Nezdárek.


detail

Prázdninová foto a literární soutěž „Přátelství“

Medaile - ikonaSoutěž již skončila (31. 8. 2014)vaše příspěvky a výherci

Máme tu prázdniny a s nimi i čas, který trávíme se svými kamarády. Někteří z nás poznají spoustu nových kamarádů, třeba na různých táborech, nebo naopak v létě utuží své přátelství s kamarády ze školy třeba na příměstských táborech. Prostě přátelství a kamarádství k létu patří. Samozřejmě nemusí jít jen o lidské kamarády, přátelství přeci může vzniknout i mezi lidmi a zvířaty.


detail

první     38     76     112 113 114 115 116     118     poslední