Články

Tajemství medvědího brlohu

Tajemství medvědího brlohu

Čtyři roky po narození Kuby a Tobyho – prvních mláďat medvědů kamčatských v brněnské zoo – se z brlohu vyhloubeného samcem Jelizarem ozývají zvuky, které napovídají, že samice Kamčatka opět porodila. Počet mláďat bude tajemstvím až do doby, než je matka vyvede do výběhu. Samec teď tráví většinu času v zázemí výběhu, protože Kamčatka mu dala jasně najevo, že ho teď v blízkosti mláděte nechce.


detail

Tatty Teddy

Tatty Teddy

Malý střapatý medvídek Tatty Teddy z kolekce Me to you opět přichází do našich životů šířit lásku a hluboké city. Přidejte se k němu a nechte rozkvést srdce těch, které milujete. Přesně tak, jako se rozzářil plyšový medvídek, když jej našla malá holčička opuštěného a zklamaného na skládce, zaklíněného mezi starým harampádím, a pojmenovala ho právě Tatty Teddy. Možná, že i Vaši milovaní potřebují slyšet laskavá slova a pohlazení po duši, stejně jako on.


detail

Mladý sup hnědý odcestoval do Holandska na námluvy

Mladý sup hnědý odcestoval do Holandska na námluvy

Mladý samec supa hnědého odcestoval z ostravské zoologické zahrady do zoo v Holandsku, kde by si měl najít partnerku. Jakmile nově sestavený pár dospěje, bude pomáhat při záchraně tohoto majestátního dravce v evropské přírodě.


detail

Ledová Praha

Ledová Praha

Tato akce pro DĚTI nám dává příležitost se seznámit s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které někteří z nás znají pouze z vyprávění. A proto tato akce se od samého vzniku stala tradiční akcí pro „závodské děti.“ Každým rokem se vypravuje autobus plný dětí na akci a pokaždé navštěvujeme něco jiného. V nabídce máme Národní muzeum, Pražský hrad, Muzeum Policie ČR, Mořský svět a další.


detail

Krmítka již visí

Krmítka již visí

Třeskuté mrazy a sníh vyprovokovaly děti školní družiny k tomu, aby vyrobily pro přezimující ptáčky – zpěváčky krmítka. Vždyť ani na naši zpěvnou droboť se nesmí zapomenout.


detail

první     146     292     437 438 439 440 441     513     585     poslední