Články

Osmičko, Tys mi zavařila!

Milá Osmičko,Tys mi ale zavařila! Možná si to ani neuvědomuješ, je to Tvoje vlastnost, ale stejně Ti to mám za zlé. To jenom na začátek, abys věděla!Co myslíš, kdo si má pamatovat, že jsi vlastně dvojka na třetí?! Já teda rozhodně ne. I když bych asi měla – už kvůli matikářce…


detail

Stovka je málo, stovka je moc

Uznávám, že to vypadá jako špatná parodie na onu písničku začínající slovy: jednou je málo, desetkrát moc…, dál snad ani není potřeba ji citovat, zvlášť na dětských novinách. A přesto si myslím, že můj názor z nadpisu je pravdivý. Jen si to představte – co je vlastně stovka?


detail

Jednoduše zabalené dárky

Jednoduše zabalené dárky

Stačí nakouknout do máminy skříně s utěrkami nebo použít šátek na krk a originální obal na dáreček je na světě. Takové balení je navíc nenáročné.


detail

Tempora mutantur et nos mutamur in illis

Jakmile je něco jinak, je zle. Tedy… pokud je to jinak v záporném slova smyslu; když se na něco těším… Snad ani není nutné to nějak vysvětlovat, spousta lidí to má nejspíš podobně.


detail

Přineste starý mobil - projekt na záchranu goril pokračuje

Projekt „Přineste starý mobil, podpořte strážce pralesa!“ pokračuje i v roce 2014 a aktivně se do něho zapojuje i brněnská zoo a její návštěvníci. Výtěžek z projektu je použit na nákup vybavení pro strážce kamerunské rezervace Dja, ve které žijí mimo jiné i gorily nížinné.


detail

první     145     290     435 436 437 438 439     458     477     poslední