Články

Každý svého zdraví strůjcem

Každý svého zdraví strůjcem

Takto se nazývala putovní výstava, kterou již osmým rokem pořádá Liga proti rakovině. Výstava se vydala na trasu po českých a moravských městech a ve dne 1. a 2. 10. 2015 zavítala i do Berouna. Cílem výstavy je upozornit na prevenci onkologických onemocnění, vysvětlení rizik a doporučení, jak se vyvarovat rakovinným onemocněním zdravým životním stylem a správnou životosprávou. Proto i naše škola v Berouně – Závodí, ale i školní družina, přijala nabídku se zúčastnit této akce, tohoto projektu.


detail

Městské kino Mír pro děti školní družiny

Městské kino Mír pro děti školní družiny

Začal nový školní rok a s ním přišla i oslava 20. výročí Bijáska. Ale ve skutečnosti je to opravdu tak. Děti ze školní družiny Beroun – Závodí, již dvacet let chodí každý měsíc na bijáska do kina. Každý měsíc se těšíme, co nového v kině uvidíme a kdo z našich oddělení vyhrál ve výtvarné soutěži.


detail

Piraně a kajmánci v novém

Piraně a kajmánci v novém

Piraně, kajmánci a karetky v brněnské zoologické zahradě obývají společně nově upravenou expozici v Tropickém království. Rekonstrukce, která začala v první polovině letošního roku, byla definitivně ukončena umístěním pěti piraní rostlinožravých ze Zoo Olomouc.


detail

první     133     266     397 398 399 400 401     466     531     poslední