Články

Festival ptactva

Festival ptactva

Do tohoto projektu se zapojují i děti naší školní družiny a klubu. V těchto dnech organizují ornitologové z České společnosti ornitologické vycházky do přírody spojené s pozorováním ptáků a dalším doprovodným programem. Pro děti se připravují vždy různé hry, kvízy s ptačí tematikou. Proto i u nás na Festival ptactva myslíme.


detail

Stěhování aligátora

Stěhování aligátora

Vzhledem k nízkým nočním teplotám se v úterý 6. října 2015 konalo tradiční stěhování aligátora severoamerického jménem Libor z venkovní expozice.


detail

Nový kroužek ve školním kloubu

Nový kroužek ve školním kloubu

Již druhým rokem pracuje při naší škole ZŠ Beroun – Závodí, Komenského 249 školní kloub. Krom známých tradičních kroužků, které pracují při školní družině, vznikl nový kroužek - zvaný kroužek šperkovnictví.


detail

Každý svého zdraví strůjcem

Každý svého zdraví strůjcem

Takto se nazývala putovní výstava, kterou již osmým rokem pořádá Liga proti rakovině. Výstava se vydala na trasu po českých a moravských městech a ve dne 1. a 2. 10. 2015 zavítala i do Berouna. Cílem výstavy je upozornit na prevenci onkologických onemocnění, vysvětlení rizik a doporučení, jak se vyvarovat rakovinným onemocněním zdravým životním stylem a správnou životosprávou. Proto i naše škola v Berouně – Závodí, ale i školní družina, přijala nabídku se zúčastnit této akce, tohoto projektu.


detail

Městské kino Mír pro děti školní družiny

Městské kino Mír pro děti školní družiny

Začal nový školní rok a s ním přišla i oslava 20. výročí Bijáska. Ale ve skutečnosti je to opravdu tak. Děti ze školní družiny Beroun – Závodí, již dvacet let chodí každý měsíc na bijáska do kina. Každý měsíc se těšíme, co nového v kině uvidíme a kdo z našich oddělení vyhrál ve výtvarné soutěži.


detail

první     132     264     395 396 397 398 399     464     529     poslední