Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

LEGO® KidsFest 2015 otevřel své brány!

LEGO® KidsFest 2015 otevřel své brány!

Téměř čtyři tisíce malých i velkých stavitelů zavítaly během tohoto víkendu do areálu PVA EXPO Letňany na festival LEGO® KidsFest. Workshopy pro malé i velké, stavění i výstavy unikátních LEGO® soch a modelů. To vše bylo k vidění během prvního víkendu. Brány festivalu zůstávají otevřeny až do 28. června 2015.


detail

I s trojkou na vysvědčení zažijete jízdu

I s trojkou na vysvědčení zažijete jízdu

Vysvědčení je každoročně spojeno s náležitými rodinnými oslavami a rozdáváním dárků jedničkářům. Na děti, které ve škole nedosahují vynikajících výsledků, ale většinou doma žádné příjemné překvapení nečeká, spíš naopak. Proto už podruhé v historii odměňujeme žáky s minimálně jednou trojkou na vysvědčení jízdami zdarma na bobovce.


detail

Den otců

Den otců

Přijďte na Tátafest do pražské Stromovky. Třetí červnová neděle patří všem otcům a při té příležitosti se v Praze i po celé České republice chystá zajímavá akce věnovaná právě jim. Neformální happening Tátafest, který se již tradičně koná při příležitosti Dne otců, opět nabídne nabitý program.


detail

Dětská prohlídka Staroměstské radnice s programem

Vrátí se o 600 let zpět a budou moci sledovat poslední chvíle životní poutě tohoto reformátora. V malé dílničce si vyrobí kacířskou čepici, v podzemních prostorách je uvítá sám Jan Želivský, Husův následovník.


detail

Žirafy oslaví svůj den

Žirafy oslaví svůj den

V neděli 21. června si v brněnské zoologické zahradě připomeneme Mezinárodní den žiraf. Návštěvníci se mohou už od rána zapojit do žirafího kvízu a získat tak velkou plyšovou žirafu, ochutnat africké speciality nebo nakrmit žirafy s trojskokanskou legendou Šárkou Kašpárkovou.


detail

první     64     128     191 192 193 194 195     226     257     poslední