Turisticke tipy

Kalendář akcíPodívej se na náš kalendář akci, kde jsou akce uspořádány dle jejich data konání.

Okusit atmosféru usínající zoologické zahrady, kdy se některé zvířata pomalu chystají ke spánku, zatímco jiné se probouzí do největší aktivity, láká mnoho lidí. ZOO Tábor proto na tuto sobotu 22. července opět připravila speciální podvečerní komentovanou prohlídku areálu.


detail
ZOO TáborTábor

Zvonařský den

Dnem věnovaným zvonům a zvonařství se Centrum stavitelského dědictví NTM Plasy v sobotu 22. července 2017 připojuje k Letnímu baroknímu festivalu Plzeňského kraje. Návštěvníkům se otevřou prostory Dvora stavebních řemesel, budou se moci setkat se známým českým zvonařem Petrem Rudolfem Manouškem, vyzkoušet si řadu činností v řemeslných dílnách, poslechnout koncert nebo okusit chutě baroka.


detail
PlasyPlasy

Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země.


detail
Divadlo kouzel Pavla KožíškaLíbeznice

Nová Stezka korunami stromů Krkonoše čeká na návštěvníky

Stezka korunami stromů Krkonoše je již dokončena a první návštěvníky přivítá už 2. července. Těšit se mohou na procházku v celkové délce 1 511 metrů, která je zavede ke korunám stromů, ale i k jejich kořenům. Na Stezce vystoupají až do výšky 45 metrů a budou si moci vychutnat výhledy na tři světové strany – jih, východ a západ. „Návštěvníci se mohou těšit na jedinečný zážitek.


detail
KrkonošeKrkonoše

Chráníme mořské želvy

Zveme Vás na přednášku Hany Svobodové, která se ochraně želv přímo na Borneu věnuje již řadu let. Hanka Vám představí Východní Borneo a region Berau – toto území oplývá největší biodiverzitu a je osmým nejdůležitějším líhništěm karet obrovských na světě.


detail
ZOO OstravaOstrava

první     34     68     101 102 103 104 105     173     241     poslední