ZOO Tábor v sobotu opět ožije za tmy při noční prohlídce

Noční prohlídky v zoologické zahradě v Táboře si mezi návštěvníky rychle získaly velkou popularitu. Proto ZOO Tábor připravila další možnost zjistit, co se v zoologické zahradě děje po setmění, a to již tuto sobotu 23. června.

ZOO Tábor v sobotu opět ožije za tmy při noční prohlídce

Akce probíhá stejně jako předchozí noční prohlídky. Začátek je ve 21:00 u vchodu do zoologické zahrady a platí standardní vstupné podle ceníku. Zájemci se musí na akci předem registrovat na e-mailové adrese akce@zootabor.eu,“ popisuje tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Prohlídku povedou ošetřovatelé, kteří návštěvníkům představí, jak jednotlivá zvířata v noci fungují. Některá samozřejmě spí, ale jiná se naopak stanou až v noci aktivní, toto je tedy jedinečná příležitost vidět je v bdělém stavu a ještě se u toho spoustu zajímavého dozvědět.

„Účastníkům noční prohlídky doporučujeme přinést si s sebou baterku nebo jiný zdroj světla pro případ, že by se prohlídka protáhla. Po skončení prohlídky bude u týpí připraven oheň, u kterého bude možné posedět a pokud si návštěvníci donesou své buřty, mohou si je zde samozřejmě opéct,“ doplňuje pozvánku mluvčí Sušanka.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: