ZOO Tábor

Vzdělávat návštěvníky patří k hlavním cílům každé zoologické zahrady. Prioritou je to též pro ZOO Tábor, která se kromě záchrany ohrožených druhů snaží zvýšit povědomí o živočišné říši a přírodě vůbec. Význam vzdělání zdůrazňuje každoročně také speciálními akcemi pro ty nejpilnější žáky a studenty. Od pátku 1. února až do neděle 3. února získají žáci a studenti se samými jedničkami vstup zdarma, vysvědčení s vyznamenáním pak přinese poloviční slevu.

I letos chceme ocenit ty, kdo se nejlépe učí. Vzdělání je totiž jednou z nejdůležitějších investic do budoucího života. Dobře se učit a dávat ve škole pozor, se prostě vyplatí. A to hned tento víkend u nás v zoo, kterou zdarma otevřeme všem se samými jedničkami na vysvědčení,“ říká mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka a dodává, že žáci a studenti s vyznamenáním mohou po celý víkend do zoo za polovic.

„Pro vstupné zdarma nebo padesátiprocentní slevu stačí, když u pokladny předloží vysvědčení či jeho čitelnou kopii. Není tak nutné nosit s sebou originální dokument a bát se jeho umazání či zmuchlání,“ upozorňuje mluvčí Sušanka.

Táborská zoologická zahrada mimořádně otevře i v pátek, kdy jsou pololetní prázdniny. Na návštěvníky po celý prodloužený víkend čekají oblíbená komentovaná krmení.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: