Závody kočárků

Nestlé je letos partnerem již čtvrtého ročníku celorepublikových Závodů kočárků ve sportovní chůzi, jejichž organizátorem je občanské sdružení Strollering®. Závody odstartují v sobotu 28. března 2015 v 15 hodin na více než 30 místech po celé České republice.

Závody kočárků

Nestlé i tento rok aktivně podporuje vyvážený životní styl. V rámci programu Plus pro Vás přináší Nestlé na svém internetovém portálu zajímavé informace, nápady a tipy doplněné radami a komentáři předních specialistů a odborníků z oblasti výživy, ale také pohybu a odpočinku.

„Základem vyváženého životního stylu je rovnováha mezi příjmem a výdejem energie,“ říká Tereza Vlčková, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé, „proto se v Nestlé zaměřujeme právě na podporu aktivního trávení volného času.“

Již počtvrté se portál Plus pro Vás od Nestlé stal partnerem Závodů kočárků, a podporuje tak v pohybu právě rodiče, kteří by měli jít životním stylem příkladem svým dětem. Akce proběhne 28. března 2015 v 15 hodin.

STROLLERING Závody kočárků s ČPZP jsou určené pro všechny aktivní a nadšené rodiče s kočárkem. Podstatou samotných závodů je rychlá sportovní chůze s kočárkem na 100 až 150 kroků dlouhé trati v co nejkratším čase. Soutěžit se bude opět ve třech kategoriích: maminky, tatínkové a celé rodiny. Pro děti i dospělé bude navíc připraven bohatý doprovodný program.

"V minulém ročníku, který se uskutečnil v dubnu 2014, se závodilo přesně na 40 místech ČR, závodů se zúčastnilo více jak 1000 kočárků a celá akce také vybranou částkou 31.340 Kč, ze symbolického startovného, podpořila neziskovou organizaci Centrum Paraple.“, prozrazuje Edita Berková, zakladatelka o. s. Strollering®. Seznam míst, kde se Závody s kočárky uskuteční, najdete na stránkách www.zavodykocarku.cz. Závodníci se předem musí registrovat a uhradit startovné ve výši 50 Kč. Výtěžek ze startovného opět poputuje na podporu vybraných neziskových organizací, které si letos nově vybírají přímo jednotliví organizátoři.

Těšíme se na setkání u stánku Plus pro Vás od Nestlé v Praze ve Stromovce.

Autor:
Vydáno: