Za básničku do ZOO zdarma

Přijďte své umění zúročit do táborské zoo. Za básničku dětský vstup zdarma. Takovou lákavou nabídku připravila táborská zoologická zahrada o tomto víkendu 24. – 25. března 2018 pro nejmenší návštěvníky. Každé dítě, které přinese vlastnoručně napsanou básničku, nebo ji napíše na pokladně, získá volnou vstupenku. Akce „Za básničku do ZOO zdarma“ platí celý víkend.

Za básničku do ZOO zdarma

Blížící se svátky jara jsou ve znamení přírody probouzející se z dlouhého zimního spánku a inspirace se tak kolem nás nabízí více než dost. Už v minulosti básníci toto období roku nezřídka oslavovali svými literárními díly. Přidejte se k nim o velikonočním víkendu i vy a vytvořte vlastní básničku, kterou se nám pochlubíte. Pokud se navíc bude týkat naší zoologické zahrady, budeme jen rádi,“ říká mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka a dodává, že všechny výtvory postupně zoo zveřejní na svém facebookovém profilu.

I o tomto víkendu čekají na návštěvníky oblíbená komentovaná krmení zvířat. Zájemci se mohou také seznámit s rysí samicí Aishou, kterou zoo před nedávnem přivezla z Německa. Zatím je ve vlastním výběhu, ale v budoucnu by měla vytvořit pár s rysím samcem Petrem. Nyní je jedinečná příležitost podívat se, jak se rysí slečna v novém domově zabydluje.

Zdroj: ZOO Tábor
Autor:
Vydáno: