VZORKOVNA UNDER THE TOWER

Dne 21.-23.8.2015 (každý den od 10.00 do 22.00) se „ROZVZORKUJE“ úpatí Petřínské rozhledny a jejího okolí. VZORKOVNA (klub českých malovýrobců) a Kavárna Petřín se za podpory starosty Praha 1 pana Ing. Oldřicha Lomeckého, který udělil tomuto projektu záštitu, a Muzea hlavního města Prahy rozhodli uspořádat český víkend jako setkání starousedlíků Prahy a českých malovýrobců v krásném prostředí Petřínské hory s výhledem na naší CAPUT REGNI za doprovodu hudby pouličních umělců a veselých kousků amatérských i profesionálních divadélek.

VZORKOVNA UNDER THE TOWER

Pro hravé nátury budou připravena klání, v kterých budete moci i něco vyhrát (ceny do soutěží jsou věnovány českými malovýrobci).

Stánky malovýrobců budou otevřeny od 10.00 do 22.00. Stánky jsou připraveny jako malé dílničky, takže si můžete vyrobit svou čokoládu nebo nějaký šperk. Malovýrobci si pro Vás připravili samozřejmě i spousty vzorků na vzorkování.

Kulturní program bude probíhat přímo na ochozu Petřínské rozhledny, také od 10.00 do 22.00. Jeho součástí bude koncert na památku oběhem 68. roku, který začne 21. 8. 2015 v 19.00 hodin.

Soutěžní klání na Vás budou čekat vždy od 14.00 do 18.00 hodin, kdy poté na „ SCÉNĚ PETŘÍN“ budou vyhlášeni vítězi jednotlivých soutěží jako například běhu s vajíčkem, skoků v pytlích, hodů kládou, uzlování, potápění a mnoho dalšího.

Autor:
Vydáno: