Vykoleduj si jízdu na bobovce

V areálu Bobové dráhy Prosek si v neděli 5. dubna užijete den plný zábavy, her a jízd na superrychlém bobu. Oslavte svátky jara s celou svou rodinou například pletením pomlázek a vykoledujte si jízdy zdarma!

Vykoleduj si jízdu na bobovce

Velikonoční neděle na bobové dráze se stala již tradiční akcí pro všechny rodiny s dětmi i další návštěvníky. Pro letošní rok si organizátoři připravili znovu bohatý program plný zbrusu nových her a soutěží pro malé i velké. Za splnění několika úkolů získá každé dítě poukaz na jednu jízdu na bobové dráze zdarma. Soutěže budou probíhat v neděli 5. dubna od 10:00 do 16:30 hod.

Pletením pomlázek, zdobením perníčků a dalšími aktivitami budou předškolní i školou povinné děti bavit zkušení animátoři a vy si tak můžete vychutnat pohodovou jarní neděli. Ideálním místem pro váš odpočinek je letní terasa nebo zimní zahrada v prostorách tamní restaurace. Nebo se můžete připojit k dětem a společně si tak vykoledovat jízdu na bobové dráze zdarma, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Volnou vstupenku můžete využít hned na místě nebo si ji schovat na příští návštěvu.

Kuchaři v místní Restauraci na Bobové dráze si pro všechny návštěvníky připravili lahodné jarní menu plné tradičních velikonočních dobrot. Potěšte své chuťové pohárky a přijďte se s dětmi před plněním dalších úkolů pořádně posilnit.

O bobové dráze:

Celoroční provoz bobové dráhy byl zahájen slavnostním otevřením 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, její celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost, které na ní lze v bobu dosáhnout, je bezmála 60 km za hodinu.

Velmi zajímavý je i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a další „vychytávky“ (osmičku, tzv. hup a další). Dráha odpovídá nejpřísnějším bezpečnostním parametrům a bez doprovodu rodičů na ní mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt s rodiči na jednom bobu. Dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin.

Autor:
Vydáno: